Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan éltétek meg a...

Sulek Péter kérdése:

Ti hogyan éltétek meg a polgári elégedetlenség napját?

Figyelt kérdés
Részt vettetek rajta vagy mint külső szemlélő?
2016. márc. 30. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Volt ilyen?
2016. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én és az osztály majdnem egésze órán űlt az 1. órában.


A mi osztályunkból 2-en mentek ki a gimnázium udvarára, ők hiányzóként belettek írva. A többi osztályból is csak 1-2 ember ment ki, elmondták a 12 pontot és jöttek vissza.

Annyi engedményt kaptunk, hogy nem feleltünk 1. órán, de ugyan úgy vettünk tovább mindent, szokásosan 3 anyagot 1 óra alatt, mert ígyis levagyunk maradva a tanmenettől, mert kevés a heti 2 óra a tantárgyból.

2016. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Polgári engedetlenséghez mindenkinek joga van. Úgy élem meg hogy aki részt vett vagy részt vesz bármi ilyenben, bármilyen munkakörben, az ő döntése. Valljuk be hogy nem alaptalan a mai tanárok és diákok akciója. Nem lepődnék meg ha hasonló történne az egészségügyben is ahol az ápolók a maximumot nyújtják elég rossz körülmények között.
2016. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiment egy tanár a suliból.
2016. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Viperák fajzatjai nem polgárok.

Amíg az iskolák többségében mind a tanárok, mind a diákok tahóbbak, bunkóbbak a csöveseknél és hülyébbek egy rakás disznóürüléknél, addig semmiféle módon ne nevezzék magukat polgárnak.

Ezek proletárok, a mai nap meg a proletárok elégedetlenségének napja... lenne,ha az országban a hülyék létszáma meghaladná a jelenlegit.


Amúgy meg ugyanazok uszítják a diákokat, akik megígérték 2014-ben azt, hogy a diákokat kihagyják a politikából.

2016. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Nem tudom, hogy hoztad össze ezt az elméletet a tahó, bunkó, disznóürüléknél is rosszabb tanárok és diákok proletarizmusáról, de már majdnem elhittem, olyan hangzatos. Csak sajnos hatalmas butaság.
2016. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanárnakma az megy,akit máshová nem vettek fel.

A diákokra meg ráférne egy hónap igazi iskola, ahol megtanulják a fegyelmet.

Gratulálok az utolsónak. Érveket, ha lehet.

2016. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Nem akartam vitába szállni egy a téves meglátásában kőbiztos emberrel, de akkor legyen.

Tanárnak tanulok, azért, mert ezt választottam, nem pedig azért, mert "máshova nem vettek fel". Szerintem nem igen vagy tisztába a felvételi eljárással és a pályaválasztással.

A tanár úgy keletkezik, hogy tanul 5-6 évig egyetemen, majd diplomát szerez. Ebből következik, hogy társadalmi állását tekintve már nem lehet proletár. Anyagi értelemben viszont valóban a proletárokhoz hasonlítanak és ez a baj, ezen kell változtatni. Remélem magad elé tudod képzelni egy tanár napirendjét, vagy hogy milyen egy 30 fős osztályban órát tartani. Próbáltad már? Én igen, és nem volt egyszerű. Szóval meg is kéne őket fizetni.

Az, hogy minden tanár buta...nem is tudom értelmezni. Neked is minden tanárod többségében agyatlan volt? Meg lennék lepve. Aztán a másik, mi az, hogy a diákok tahók? Ez olyan abszurd általánosítás. És ez az "érv"? Pláne, hogy szerinted minden gyerekre ráferne az "igazi iskola", hogy fegyelmet tanuljon. Mert nyilván attól jó az iskola, hogy fenyítik a gyereket, ugye?... De tudod, vannak ranglisták középiskolákról, melyen mindenki tájékozódhat és dönthet, hogy jobb vagy rosszbb iskolába iratná a gyerekét. Gondolom te a kötelező sorkatonaságot is bevezetnéd, mert olyan jobbos vagy.

2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"mert olyan jobbos vagy"

Igen, és a rendszervàltás előtt is olyan jobbos kormány volt.

Irónia off



Nem történelem tanár leszel, abban biztos vagyok.

2016. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a rossz hírem van, hogy történelemtanár leszek. Amúgy nem a rendszerváltás előttről beszéltem, hanem rólad. Feltűnt?
2016. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!