Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemjobbikosokat kérdezem: Mi...

Nemjobbikosokat kérdezem: Mi a véleményetek a Magyar Gárdáról? Maradjon vagy szünjön meg? Indokold a válaszod!

Figyelt kérdés

Milyen negatívumai vannak és milyen pozitívumai?


De tényleg csak NEM JOBBIKOSOK válaszoljanak.


2010. ápr. 4. 23:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
17%
Szűnjön meg. Nagyon nem demokratikus az, ha egy pártnak erőszakszervezet jellegű csoportja van. A hagyományokat lehet tisztelni egyenruha és masírozás nélkül is, ahogy jót tenni vagy körmenetet rendezni is, mielőtt valaki erre hivatkozna.
2010. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell megszűntetni. Be kell olvasztani a mai napig be nem tiltott munkásőrségbe.
2010. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem...máshol is vannak nemzeti gárdák, és biztonsági feladatokat is ellátnak. A mieink meg senkihez sem nyúltak hozzá. Ha a felvarrójukon nem Árpád-sáv, hanem egy Lánchidat ábrázoló kép lenne, akkor is lenne probléma?
2010. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem teljesen értem mi ebben a nem demokratikus. Nem a Jobbik "párthadserege". Annyi köze van a jobbikhoz, hogy a jobbik támogatja csak. A rendőrség akkor az MSZP párthadserege? Mert bizony az, hisz Gyurcsány közvetlenül utasította a rendőröket hogy minél brutálisabbak legyenek a 2006os zavargásokban (hangfelvétel is készült róla).


Egyébként úgy tudom, hogy más normális, demokratikus országokban is van gárda, és semmi baja nincs ott a kormánynak vele. Bár ebben nem vagyok biztos. Valaki cáfoljon/erősítsen meg.


Én azon a véleményen vagyok, hogy amíg nem okoz negatívumot a gárda, csak pozitívumot addig felesleges megszüntetni, pláne ilyen mondvacsinált indokkal mint hogy félelmet kelt.

2010. ápr. 4. 23:35
 5/41 anonim ***** válasza:
61%

Maradjon!

Hagyományok,összetartás,tisztelet.

Egy olyan egyég mely tömöríti a segíten/tenni akaró embereket.Rengeteg országnak van hasonló szervezete és csak itt verik ilyen nagy dobra.

Lehet támadni,de senki nem tud olyan szervezetet/közösséget mondani ahol nincsen nem oda való ember.Nem zárhatunk ki mindenkit mindenhonnan valamilyen tette miatt,mert akkor bármiben találhatunk kivetnivalót.

2010. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%

Negatívum: fasiszta, antiszemita, szélső jobboldali, félkatonai szervezet


Pozitívum: a negatívumok miatt NINCS

2010. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
25%
Én támogatnék egy polgárőrséget meg hasonlókat külföldi mintára, de egy párthadsereg az sok. Azt ne mondja nekem senki, hogy nem a Jobbikhoz köthető meg, hogy független. Mi lesz ha holnap valamelyik részeges vezetőjük azt parancsolja, hogy gyújtsuk be a várost, akkor felgyújtják? Egy demokráciában egyetlen pártnak sincs szüksége párthadseregre.
2010. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Utolsó 78%-os


Válaszolhatnál értelmesen is, mert szerintem ezt a mocskolódást, rágalmazást senki sem veszi be, még a nemjobbikosok sem. Próbáld alátámasztani valamivel.

2010. ápr. 4. 23:37
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

Én félek tőlük.. ha csak meglátok egy keményfiút fekete nagymagyarországos pólóban, próbálom minél messzebben kikerülni nehogy belémkössön :s Pláne szombat esténként.. mikor pl. egy csoport berúgva... inkább kerülök 1km-t gyalog, mintsem mellettük menjek el :S sajnos.. :(

Szerintem nagyon agresszívak. Szerintem is kell egy mód arra, hogy a retkes (NEM a normális) cigányokat elküldjék a pi***ba, de ezzel másokat is megrémítenek :S szerintem..

2010. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A Gárdisták mióta vannak fekete nagymagyarországos pólóban, és mióta járkálnak részegen bandákban?
2010. ápr. 4. 23:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!