Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot a zsidók pénzelik?

A Jobbikot a zsidók pénzelik?

Figyelt kérdés

Itt a bizonyíték Vona Gábor titkos zsidó mivoltjára:

[link]

[link]


Ez pedig a bizonyíték arra, hogy a zsidók állnak a Jobbik mögött:

[link]

[link]



2016. márc. 31. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
"Mind anyai, mind apai ágról kisparaszti családból származik, ennek tulajdonítja a föld szeretetét és antikommunista elveit. Édesapja húgának családja ma is gazdálkodik Hevesen. Másik meghatározó családi élménye apai nagyapja (szintén Vona Gábor) halála volt, aki Erdélyben esett el a szovjet csapatok elleni tordai harcok során. Apai nagyanyja ezután feleségül ment Zázrivecz Józsefhez, aki nevére vette a felesége gyermekét (Vona Gábor apját), emiatt lett születése után ő maga is Zázrivecz. 1978. augusztus 20-án jött világra a Heves megyei Gyöngyösön. Apja eredeti nevét Vona egyetemista korában vette fel, a család támogatása mellett. Az érettségit még Zázrivecz néven szerezte, de amint nagykorú lett, felvette nagyapja nevét."/Wikipédia/
2016. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszem, pont Vona mondta, hogy akit Magyarországon még nem zsidóztak le, az nem is fontos ember a politikában.
2016. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
A Jobbikot az oroszok pénzelik.
2016. márc. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

A "bizonyíték" második képén, amely a meghívó, lesd meg kérdező a dátumot, és meg fogsz lepődni. ;)


Csurka meg egy féltékeny barom volt, akinek nem jött össze az, ami a Jobbiknak igen.


Amúgy a Jobbikot Irán-Oroszország-MOSZAD-Fidesz-MSZP-USA stb. pénzeli. :DDD

2016. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A jobbikot egyértelműen a fidesz hozta létre és támogatja saját érdekében.

A fidesz-jobbik egy cég.

2016. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A zsidók, a Fidesz, az oroszok, az arabok, amerika, az illumináti, a baloldal, csak már az a kérdés hogy mit csinálnak azzal a tengernyi pénzzel, mert se a magánéletükben nem látszik meg, se a kampányukba (2. legnagyobb párt, még sincs őket támogató tv csatorna, mint a Fidesznek vagy az Mszp-nek).
2016. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

"még sincs őket támogató tv csatorna"


és az echo tv?

2016. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze ,a Jobbikot mindenki pénzeli. :DD


Viccen kívül:


-Vona elvileg "nagyhunszkítaősfehéreurópaikereszténykonzervatívmagyar" mivoltától eltekintve csörgedezik az ereibe szlovák és olasz vér is.

Az ,hogy zsidó-e vagy sem kizárható.

Bár ha az lenne -ami kizárható szerintem- és a jelenlegi életvitelét folytatná akkor sem lenne zsidó (max. genetikailag).


A találkozás nem "szponzorálást" jelent.

Amúgy meg az Neturei Karta nem támogatja -nyilvánosan- a Jobbikot ,hanem csak egyszer szolidaritás képen taliztak egyet Yisroel Dovid Weiss rebbével.

De azt a "szolidaritást" is csak Vona és Novák akarta ,hogy bemutassák ,hogy ők ugyan "nem-antiszemitásk ,hanem anticionisták".


De őszintén megírva én anno anticionista gondolkodású vallásos zsidó (Baruch H' most is zsidó vagyok) voltam és valamilyen szinten tartottam a kapcsolatot a Neturei Kartával és egyéb anticionista zsidó szervezetekkel ,bár tagja nem voltam.


Ismerve a Neturei Kartát ,ők bárkivel szóba állnak akik "anticionisták" (*antiszemiták) ,sajna.


Nagyon röviden és tömören.


Üdv!

2016. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az ,hogy zsidó-e vagy sem kizárható."


*Az ,hogy zsidó az kizárható.


Ezt akartam írni.


(Álmos vagyok ,nem tudtam aludni ma -2016.március.31./5776.ádár2.20.)


Üdv megint!

2016. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"és az echo tv?"


Mi köze az Echo tv-nek a Jobbikhoz? A mélymagyarban csak fideszes politikusokat kérdeznek meg, olyan videókat töltenek fel, hogy "Orbán Viktor helyreteszi a népet" meg ilyenek. Nem, nem jobbikos TV. :)

2016. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!