Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért dobálnak be ( már nem...

Mért dobálnak be ( már nem először ) "A magyar reformok működnek" szórólapot?

Figyelt kérdés
Igazából nem is szórólap egy komplett több oldalas füzet, miközben a gyerekek a suliban nem tudnak nyomtatni és a kórházban nincs wc papír. stb... Mért ???

2016. ápr. 1. 14:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt vertek el erre is és melyik haver járt vele jól?

Én most jöttem haza és olyan volt az út kilométereken keresztül, mint ha Magyarországon háború dúlna és direkt tüzérséggel lőtték volna szét, hogy lehetetlenné tegyék rajta a közlekedést.

De azért stadionok, olimpia és várfelújítás az nagyon kell, meg az összes többi százmilliárdos biznisz, amivel a haverok zsebét tömik.

2016. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Tudod, ez olyan, hogy elmész a cukrászdába fagyit venni. Találsz egy kiválót, megveszed, elnyalod, jól érzed magad. Másnap újra elmész. Találsz egy másikat, rá is írják, hogy ez a legkiválóbb"


Hát nem olyan, mert a fagyi finomsága szubjektív, az, hogy a magyar reformok alatt mit ért, és a működnek alatt mit ért, a propagandából megtudhatja az olvasó :).

2016. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért mert működnek. Na és te is tudjál róla. Én, tapasztaltam is az utolsó pár napban, az egészségüggyel kapcsolatban. :( Mindenki mondta, sürgős lenne a kivizsgálás, de senki nem merte leírni, mert azonnal a fejére fognak ütni:( Most mond, hogy nem tökéletesen működik minden. Majd, egy hónap múlva megmondják, hány hónap múlva tudják elvégezni a vizsgálatot:(
2016. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Te meg dobj be mindenhova ilyen szórólapot:

[link]

2016. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Vannak reformok?? Milyen magyar reformok működnek?

Mert én nemlátok működő reformokat csak azt hogy a KLIK összeomló félbe van, az oktatási rendszer szintén, az egészségügy szintén, az emberek meg tömegesen hagyják el magyarországot.

Amit Orbánék idáig megreformáltak vagy csődbe ment vagy nekik hozott busás hasznot, a fidesz mutyik birodalma lett magyarország

2016. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

""a kórházban nincs wc"


Nálad viszont már van ;)"


Nem tudsz olvasni???

Azt írta a kérdező, hogy "a kórházban nincs WC PAPÍR"

2016. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért mert nem működnek! Ha működnének nem kellene meggyőzni róla papírokat dobálva, hisz érezné a paraszt anélkül is.
2016. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Biztos rossz helyre dobták be a szórólapot, dobd be annak akinek szól.
2016. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Shai-Hulud ***** válasza:
A szemednek higgy, ne a MŰKÖDNEK! :-D
2016. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

# 16

Szerintem úgy akarta, hogy a kórházban nincs wc papír, nálam viszont már van (a szórólap formájában) csak lehagyta a papírt az idézésből :D

Amúgy köszi a válaszokat ;)

2016. ápr. 1. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!