Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk van a legalacsonyabb...

Nálunk van a legalacsonyabb személyi jövedelem adó Európában? :DA magyar reformok működnek?

Figyelt kérdés

Megkaptam én is ezt a "magyar reformok működnek" füzetet,aminek az első oldalán az állt,hogy nálunk van a legalacsonyabb személyi jövedelem adó(15%),még pl Ausztriában 50%:D


Na,már most azt nem tették hozzá,hogy Ausztriában a gazdagok adóznak 50%.os kulccsal,illetve más országoknál is a legmagasabb kulcsokat hasonlították össze a magyar egykulcsos adóval:D

Mi ez ha nem az emberek hülyének nézése?:D


Most az egyszerű buta embernek ebből azt jött le,hogy milyen jó nekünk,mert mi keveset adózunk?:D


Ja,és az nincs a kis füzetnek,hogy nálunk a legmagasabb az ÁFA Európában:DD

Érdekes..


2016. ápr. 8. 07:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Na,meg az sincs benne,hogy hány adómenet vezettek be,azért,mert csökkentették a gazdagok adóját.


Illetve az sem,hogy mennyi az annyi:d

Tehát,ha valaki Ausztriában 50%-ot adózik,mennyi marad nála.

Mert ugye az hogy hány %-ot adózunk,csak egy statisztikai adat,nem mutatja azt,hogy mennyiből élünk.

2016. ápr. 8. 07:32
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Tökéletesen rátapintottál a logikai bukfencekre a füzetben, de azontúl nem tudok mit hozzászólni :/

Hülyének néznek bennünket, miközben állami pénzből finanszírozzák a maguk reklámozását...

2016. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Aki legalább 3-as volt matekból szerintem nem dől be ilyesmiknek:D


De,ahogy írtad,igen konkrétan hülyének nézik az embereket.

Olyannal kampányolnak,amin egy értelmesebb ember átlát.

2016. ápr. 8. 07:55
 4/24 A kérdező kommentje:

Ha már mindenképpen a személyi jövedelemadót akarták összehasonlítani(ami még mindig nem mond el semmit az életszínvonalról),akkor miért nem az adott országban az átlag adókulcsokat hasonlították össze a magyar adókulccsal?:)

Mivel a nyugati országokban a gazdagabbak többet adóznak,így még így is magasabb jött volna ki 15%-nál,ha átlagot vesznek:d


Ezzel szemben látod ezt az orbitális baromságot,hogy Ausztriában 50%-ot adóznak az emberek(szegények),még mi milyen szerencsések vagyunk,hogy csak 15%-ot:d

Röhejes.

2016. ápr. 8. 08:01
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Tökéletes a meglátások. Azért, én minden nap elvárnák egy ilyen füzetet, mivel a tűzifám, a 6 év alatt, majd duplája lett. A füzet legalább a begyújtásnál hasznos számomra.
2016. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Bezzeg nagy okosan kitudták számolni,hogy Európában a felső adókulcs átlaga 39%:D


Arra már nem futotta,hogy a teljes lakosságra átlagban kiszámolják mennyit adóznak.

Na,meg ugye ott a medián is.A felső adókulccsal kb a leggazdagabb 20% adózhat,tehát ha mondjuk 2 vagy 3 adókulcs van egy országban,az nem azt jelenti,hogy az ország fele vagy harmada adózik "ilyen sokat":D,hanem csak mondjuk a 20%-a:D


Jót nevettem:)

2016. ápr. 8. 08:05
 7/24 A kérdező kommentje:

Én az ilyet csak úgy hívom,felesleges pénzpazarlás:D

Ha már valamivel kampányolni akarnak(kampányra akarnak pénzt szórni) legalább olyan dolgokat emelnének ki,amik valóban hasznos intézkedések:D(már ha van olyan):D

2016. ápr. 8. 08:07
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, mi a bajotok. Ti választottátok ezt a kormányt, mert ezt tartottátok szavahihetőnek, tisztességes és hozzáértő emberekből állónak.
2016. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
De ilyenkor mindig gondolj arra, hogy ez a füzet is a te pénzedből készült :)
2016. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nálunk minden adó az eget veri.
2016. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!