Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-as választáson kire...

2018-as választáson kire szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés

1.Gyurcsány , ha igen , miért?

2 Vona, ha igen miért?

3 Orbán, ha igen miért?

Egyéb politikusok szerintem nem jöhetnek szóba. Leírhatnátok, ogy mit vetnétek ki a mostani kormányzásból, és aválasztottatok szerintetek miben lenne alkalmas a javításban.

Szóval választás?



2016. ápr. 9. 20:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%
Vonára, mert rajta kívül mindenki más kapott már esélyt a fennt említettek közül, és hiába nácizzák, engem már valamiért ez hidegen hagy.
2016. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
Én a MOMA-ra vagy a PM-re, mert tetszik a programjuk és Bokrost kifejezetten értelmes embernek tartom, aki egyszer már segített az országnak kilábalni a válságból!
2016. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Meg varom a valaszokat szeretettel, de az eddigieket is mar koszonom szepen! Foleg arra voltam kivancsi h hanyan hisznek a fidesz kormanyban, es hanyan tamogatjak a jobbik mozgalmat, es persze h van e meg eselye Gyurcsanynak. Mert h en szeretem ralisan nez i ezeket a dolgoat. A propagandanak peldaul nem hiszek. Sokat vizsgalodom es ugy itelek politikusokat. Ehehz pedig nehany "utcaembere" velemenyre is szuksegem van. Koszonom szepen az eddigieket!
2016. ápr. 9. 20:59
 14/23 anonim ***** válasza:
24%
Szélkakas Párta, mert az lenne a "legőszintébb" párt, arról pontosan tudnám, hogy mit várhatnék tőlük. Hisz a magyar politikai pártok is szélkakasok, csak nem vallják be sosem.
2016. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

Orbánnal mi a baja mindenkinek??azert az eleg nagy tett volt h nem engedte be a migránsokat,ezt azert ismerjétek el!Ha nem épített volna kerítést most hol tartanánk??

Bembszélve areol h azt a sok adot amit Gyurcsány felvett ,sikerult kifizetnie!!Ha ujra Gyurcsány jutna hatalomra csak venné felfele a mégtibb adot! Ez fix

2016. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
15, Orbán azért épített kerítést, hogy rá szavazzanak a magadfajta könnyen befolyásolható emberek. 20 éve még ugyanolyan liberális volt, mint a kerítést ellenzők. Az adósságot nem ő, hanem mi fizettük vissza. Sajnos Orbánnal és populista, elvtelen bandájával a többségnek nincs baja. Ahogy Gyurcsánnyal sem volt évekig, amíg nem lett elég nagy a baj. A birkák újra is választották.
2016. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Jah..épített egy keritest milliárdos állami pénzből amit valami kis spanja épített 3x os árba.


Nembaj,stadion legyen mert az kell,lopjunk csaljunk hazudjunk.

Az meg hogy az oktatás sz.r,az egészségügy nincs sehol,a munkások berei nevetsegesek,az nem számít. A magyar fiatalok úgyis kalandvagybol mennek külföldre,hiszen egy orvosnak élvezet 120 ezerért dolgozni..

Nevetséges amiket a Fidesz össze vissza hazudik.

De ne feledjétek a MAGYAR REFORMOK MŰKÖDNEK.

2016. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én senkire sem és nem mennék el.


Az a baj, hogy sorban járatják le magukat. A másik pedig, hogy elvesztettem a jogállamiságba vetett hitemet. Szerintem mára már alapszabállyá vállt, hogy csak az léphet a politikai pályára, aki maga is csinált már ezt-azt (hogy zsarolható legyen). Innentől fogva... fölösleges elmenni, egyik sem jobb a másiknál.


Csak a sarc rátája más, amit szolgáltatni kell nekik.

2016. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Egyéb politikusok szerintem nem jöhetnek szóba."


Szerintem meg igen, na ehhez mit szólsz?

2016. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A válaszokból is látszik, hogy egyszerűen nem érdemes szavazni.
2016. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!