Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-as választáson kire...

2018-as választáson kire szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés

1.Gyurcsány , ha igen , miért?

2 Vona, ha igen miért?

3 Orbán, ha igen miért?

Egyéb politikusok szerintem nem jöhetnek szóba. Leírhatnátok, ogy mit vetnétek ki a mostani kormányzásból, és aválasztottatok szerintetek miben lenne alkalmas a javításban.

Szóval választás?



2016. ápr. 9. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg szóba jöhet pl Juhász az Együttből. Többet erőlködik egyedül a korrupció gyengítésén mint a többi párt együttvéve(se).
2016. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Egyikre sem.

A mostani kormányzásban ami nekem nem tetszik, hogy egyre nagyobb a különbség a leggazdagabbak és a legszegényebbek között, és hogy a kormány fölösleges dolgokra költi a pénzt olyan alapvető dolgok helyett, mint az egészségügy.

2016. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Teljesen semlegesen kérdezem, mert kívancsi vagyok milyen probléma megoldásokat vártok a következő ciklusban és minden ellenszenvet félretéve melyik jelölttől várnátok megoldást rá
2016. ápr. 9. 20:08
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
LMP vagy DK, annak függvényében, hogy melyik fekszik rá jobban a korrupcióellenes vonalra.
2016. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
A három közül ha muszáj lenne akkor Orbán (utálom a Fideszt). Gyurcsány megőrült, Vona sehol nincs. A Fidesszel az a baj hogy ugyanannyira korrupt mint az előző kormányok csak nyíltabban csinálják. A sok hülyeségük stadionok stb. teljesen hiteltelenné teszi őket. Eü, fizetések, szakmunkások le vannak k@kálva. Szavazni fogok mert amúgy nem lenne jogom háborogni de inkább valaki másra.
2016. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Én a Pillangó Pártra (PP) szavaznék, mert akkor eregethetnénk pillangókat reggeltől estig és nem kéne a bús-bajos politikával foglalkozni.
2016. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Gyurcsánynak adnék még egy esélyt
2016. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
#5, ez ugye vicc akar lenni, hogy a Fidesz ugyanannyira korrupt, mint a szocik? Az MSZP megye III-as szinten csinálta, a legnagyobb lopás Simon szaros 125 milliója volt, a Fidesz meg a tolvajlás Chelseaje, sokmilliárdos falusi gázszerelőkkel...
2016. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Vona, mert egyszerűen a többiek annyival rosszabbak nála. Még a jobboldal is teljesen idegenszívű, korrupt, tisztességtelen, nemhogy a baloldali pártok. Ha lenne szemernyi tisztesség, hazaszeretet a többi pártban, jól tudnának kormányozni. De nincsen, ezért a Jobbik csak jobb lehet.
2016. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

#7

második esélyt?

Gyurcsánynak volt kb. 7 éve miniszterelnökként...

2016. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!