Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan vélekedtek az aránytala...

Hogyan vélekedtek az aránytalan elosztásról a támogatottságban, es a propagandáról a fidesz kormányzása alatt?

Figyelt kérdés

Egy baratom aki mindig realisan tekint ezekre a dolgokra(legalabb is azt hiszem, mert ezt mondja) igy lat mindent:

Szerinte meghatarozza a politikai koztudatot, hogy az Orbán kormányt túlértekelik. Allitasa szerint nincs olyan intezkedes ami sokat javitott volna a valsagon tuljutott orszagon, 2010 ota termeszeesen. Foloslegesen koltekezik es csak a nepszerusegevel foglalkozik jol hangzo propagandakkal. Stadionnal nyilvan vannak fontosabb dolgok.

Ezenkivul szerinte az is meghatarozo tenyezo, hogy a jobbik nepszerusege rohamosan nol amikor a fidesze csokken. Nem gondolja h szukseg van aadikalis valtozasra, se a regi veszesegeink tulsiratasara. Szoval nem szimpatizal ajobbikkal.

Szamara az a legszembe tunobb h a Gyurcsanyra iranyulo ellenszenv a leheto legmeghatarozobb. Azt allitja(neha ezt en is latom) hogy ha az emberek a nevet eghalljak, mar tamadnak. Nem is erdekli oket hogy mi volt akerdes Gyurcsanyrol. Mindenert ot okoljak, nem figyelembe veve, hogy valsagot eltunk ami megkothette akezet. Nem tudja mi lett volna ha nem valtjak le de neha arra gndol, hogy talan most mas is lehetne, mert a valsag miatt sosem tudtuk meg milyen ha Gyurcsany dolgozik.ezzel szemben Orbant szerinte mar semmi sem akadalyozza megsem ert amunkalyahoz mert nem haladtunk sehova. Persze nem vitatja Gyurcsayn hibait de azt mondja a koztudat tulreagalja.


Probaltam roviden erthetoen mert en se mindig ertem h gondolja adolgokat, es nem udm mit higgyek. Eloszor a jobbik fele hajlott de sokat olvasgatott meg egyeb es idaig jutott.

Ti egyet ertetek vele?



2016. ápr. 9. 22:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

Én így vélekedek: (most ezt lehetőleg valami furcsa orrhangon mondva képzeld el)


Fúj, fúj, kaki, kaki!

2016. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja elelejtettem, hogy minden fele korrupcio tematol eltekintve irtam , mondta es kerdezem. Folyamatosan is valaszolhattok az ido mulasaval , hiszen szerintem a velemenyetek mindig valtozik a politika valtozasaval. Elore is koszoneom szepen a segitsegeteket.
2016. ápr. 9. 22:26
 3/31 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek a barátoddal.


Gyurcsánynak Öszöd volt a bukás. Ha az a beszéd nem szivárog ki, ma könnyen lehet, h ő lenne a miniszterelnök.

2016. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom, hogy emlekeztettel ra. Oszodot kefelejtettem. Azt mondja a baratom, hogy az oszodi zart koru megbeszelesen a tahatatlenseg miatt, pajzanul kifakadt Gyurcsany duhe es csalodottaga, mert nem tudott tenni semmit a valsag ellen. De 2009-ben valami tvs beszedben megszolitotta a magyarokat h sgiteni fog. En ere nem tudok mit momdani, nem tudom mennyire ertesz vele egyet. De nagyn koszonom a valaszt!
2016. ápr. 9. 22:49
 5/31 anonim ***** válasza:
Bizony az emberek nem értették vagy félre értelmezték az őszödi beszédet.Gyurcsánynak az indulatos vallomása arról szólt,hogy ezt ők nem így akarták.Az volt a probléma,hogy hazudtak éjjel-nappal.Nos a non-stop hazudozás az megy a jelenlegi kormánynak is.Meg a cinizmus meg olyan szintű korrupció,hogy az MSZP hozzájuk képest igencsak amatőr.A Fidesz direkt ilyen szar.Az MSZP csak véletlenül volt fele ilyen szar.A Fletó bolond.Ez nem kérdés.Az embereknek nem futballmeccs szinten kellene politizálni és akkor élhetőbb lenne ez az ország.
2016. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"Gyurcsánynak Öszöd volt a bukás. Ha az a beszéd nem szivárog ki, ma könnyen lehet, h ő lenne a miniszterelnök."


Kb ez tükrözi a magyar nép értelmi szintjét:D

Amiről nem hallunk,amit nem látunk,az nem is létezik:)


Ha valaki hazugságokat mond,de őszintének tűnik,akkor elhisznek neki mindent.

2016. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Érdemes ezt a cikket elolvasnod, nagyjából a saját véleményemet tükrözi.

[link]


Gyurcsánynak is számos hibája volt, de fényévekkel jobb volt Orbánnál. Orbán azért dolgozott Gyurcsány karaktergyilkolászásán, mert nem bírta elviselni, hogy tartania kell tőle.

Nem véletlen az sem, hogy Bajnait is karaktergyilkolászták a libázással, amiről egyértelműen kiderült, hogy hazugság volt. De a vádló kényszerű bocsánatkérését nem mantrázzák annyian, mint a vádat.

Különben is jó taktika: választásokon rágalmazni az ellenfelet, az bukik, majd amikor már nincs tétje, bocsánatot kérni, netán fizetni neki pár forint kártérítést. A kétharmad megért nekik ennyit, főleg, hogyha volt forgatókönyvük erre az esetre, ami alapján gyorsan bebetonozhatták a hatalmukat. Mindazt az eszközt, amivel ők éltek ellenzékben az MSZP-kormány ellen, ellehetetlenítették, elsorvasztották, nehogy visszakapják, (egyoldalú sajtó, oknyomozó újságírás, átlátható gazdálkodás, közérdekű adatigénylés, népszavazás), de ennél tovább is mentek maguk javára szabályozott választási törvények, szabályok, ideértve az egyéni választókerületek módosításait is, de ide sorolhatjuk az önkormányzatok kiszolgáltatottságát is: csökkent az önkormányzatok bevétele, a fidesz-kormány dönt arról, hogy melyik település mennyi pénzt kap, és azt is célirányosan osztják szét (pl. stadionra költheted, vagy elbukod a lóvét). Ezzel nagyon jól lehet büntetni az ellenzéki többséggel szavazó településeket. Orbán nem véletlenül tojik a fővárosra, és próbálja a vidéket megnyerni.

2016. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7/7, koszonom valaszodat, azt vettem le a szavaidbol, h egyet ertesz a haverommal. A tobbieket is nagyn nagyn koszonom, ti is erdekes dolgokat irtatok, es tetszett, csak nem mindig volt egyeetelmu, h egyeterteteke a nezetevel vagy nem. De nagyon koszonom, es varom a tovabbi valaszokat is!
2016. ápr. 10. 11:53
 9/31 A kérdező kommentje:

A valasz iasnal majd vegyetek figyelembe:

Beszeltem a baratommal es hozza fuzte h a leghangsulyosabb az h a propaganda nem mindenben kielegito. Egyoldalu, sokszor kitartoan ismetel, viszont nem hazudik, csak keveset mond es a hatranyokkal nme foglalkozik. Szerinte ez az ami miatt sokan a fidesz melle allnak, mert kevesebb nepszerutlenseget ad amai media a kormanyrol, mint 2010 elott. A jobbik propagandajarol pedig irrealis dolgokat vesz le. A nemzeti erzest is maskepp latja a jobbiknal. A magyarok serelmeire asszocial szerinte a jobbik. Szep lassan ezen aszalon jutott el addig valahogy pontosan nem ertem, a Gyurcsany kormany tulsagos lejaratasaig, ami szinten a propagandabol ered.

Koszonom, s varok minden ellen vagy mellette szolo velemenyt.

2016. ápr. 10. 13:35
 10/31 A kérdező kommentje:
Szemely szerint nem tudok mindenen eligazosdni mait gondol, nem tudom, ti mit latzok a nezeteiben, ebben varok igazan segitseget.
2016. ápr. 10. 13:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!