Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van realitása annak, hogy a...

Van realitása annak, hogy a kormány azért szvatja a tanárokat mert a diákok nem teljesítenek jól a nemzetközi felméréseken?

Figyelt kérdés

...és nem tudják letenni a szükséges nyelvvizsgákat?


Azaz a kormány szerint nem végzik jól a munkájukat.


2016. ápr. 10. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elég hülye a kormány.

Vagy a tök felesleges hittan, testnevelés, társadalomismeret óráktól fog nőni a gyerekek teljesítménye és nyelvtudása ?

2016. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


a kérdés nem az oktatási rendszer visszásságairól szól!

Olyan is van de arról tegyél fel kérdést te!

2016. ápr. 10. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

dehogy.

ugye ők nagyrészt ellenzékiek, ennyi elég is, na meg lázadoznak az ész nélküli agymosás ellen, amit az utóbbi években végeznek. kell még több indok?

2016. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Igen.

Méltó és Igazságos Orbán Úr rendet vág a zendülők közt.

2016. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A diktatúra elkezdődött!

Nem a diákokat kell hibáztatni a kritikus oktatási rendszerért, hanem a kormányt és igen, VIKTOR A HIBÁS!

Tudod, miért?

Mert annyi újfajta tananyagot besuvasztottak a kerettantervbe, hogy azt sem a tanárok, sem a diákok nem bírják, pláne a mindennapos tesit, így nem csoda, hogy kimerülnek a gyerekek!

Vagy ezért is a gyerekek a hibásak?

2016. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azaz a kormány szerint nem végzik jól a munkájukat."


De csak "szerintük"!

De itt nem a tanárok nem végzik jól a dolgukat, hanem az oktatási államtitkárság és a kormány!

2016. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

módszeres elhülyités folyik, gyenge tankönyvek, magas tananyagok, ilyen körülmények közt a középfokó érettségi is elérhetetlen cél, de ez egyszerü szelektálási rendszer, aki kitud törni és teljesiti a teljesithetetlen követelményeket az jól jár.

a diákok levannak terhelve, személy szerint én 6ra érek haza napi szinten, fél 3ig suliba vagyok majd magánóra mert a kisérleti tankönyvek szarok, és hogy ne ebből álljon az életem hogy tanulok még elmegyek hangszeren játszani, 6 után eszek főtt ételt, 7től 11-12ig megtanulok 5 tz-re amit irok a héten,(összesen 2re tudtam rendesen felkészülni) ja és 6-7 órákat alszok. ezt csinálja utánam, meg a többi diáktársam után a kormány.

üdv 17/f

2016. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre:


Nem hiszem, szerintem a hozzá nem értésükkel szívatják a tanárokat, hozzáteszem akaratlanul. Mostanra pedig mikor kellene, ezt nem ismerik be, büszkeségből, gőgből, vagy tudom is én miből.. Illetve ez egy jó lehetőség, mert ha a kormány "leveri" a tüntetést, azzal megint csak fényezni fogják magukat. Hogy milyen hatékonysággal azt nem tudom.

2016. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na, a 66%-os kommentelő fehéren-feketén leírja a VALÓSÁGOT!!!

Itt a kérdés el van döntve!

Akkor, kérdezem a többiektől, ki akkor a hibás?

A diákok és a tanárok, vagy a kormány?

2016. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

66-os.

Azt elhiszem, hogy a tankönyvek nem tökéletesek.

Megmondom őszintén, hogy némelyeket megismerhettem. Voltak jobbak, meg rosszabbak is.

A tananyag viszont egyáltalán nem sok. Esetleg vannak felesleges baromságok.

2016. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!