Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki azt állítja h a Jobbik...

Aki azt állítja h a Jobbik győzni fog 2018-ban megmondaná pontosan h miért gondolja ezt?

Figyelt kérdés

A propaganda szövegeken kívül persze ha lehet. Szerintem egyébkét kicsi a táboruk.

De ez az én véleményem.



2016. ápr. 15. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem állítom, de megmondom. Az erős hit. Nem érvelni kell tudni, nem gazdaságot elemezni, programmal összevetni, nem kérdéseket kell feltenni, nem valós problémákat feltárni és azokra választ keresni, hanem hinni, hinni, hinni. És akkor bármi lehetséges. Akár kétharmad.
2016. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Jól mondja az első válaszoló.

Mert nagyon hisz benne. Ennyi. (Vagy jövőbe látó képessége van...)

2016. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igy van.

Vona pediga jövőbe lát.

Csak akkor nézett rossz irányba amikor kijelentette, hogy "...az iszlám az emberiség utolsó reménye..."

(Vagy jobb ha kezdjük betájolni merre van Mekka???)

2016. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Lehet tovább bohóckodni Fidesszel, Mszp-vel, vagy lehet a változásra szavazni.
2016. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert más esélyes jelenleg nincsen.
2016. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

"Mert más esélyes jelenleg nincsen."


...


[link]

2016. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azért mégiscsak több értelme van úgy nekiindulni egy választásnak, hogy az én pártom nyer. Nem úgy, mint az MSZP, hogy "tudjuk, hogy esélyünk sincs, de legalább ne bukjunk nagyot".
2016. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6#


Ja hogy neked a baloldal az "alternatíva", aki már 12 évet kormányzott, és akiknek köszönhetjük a Fidesz kétharmadot? Köszi, nem....


Kérdező, ismerjük ezeket a "kicsi a táboruk" szövegeket, ez is propaganda, de abban akarsz nagyon hinni, hogy az 5%-ot sem érik el, és akkor maj' jól kiesnek a parlamentből, és ez így lesz. Egyébként 2006 szeptembere óta mindenki tudta, hogy a Fidesz majd 4 év múlva nyerni fog az őszödi beszéd miatt, elég volt hozzá ez a beszéd. A politika egy ilyen világ, dinamikus.

2016. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mert elvakultak?

matematikai esélyük persze van, de reálisan nézve semmi esélyük nincs győzni 2018-ban.

már egy fidesszel való háttérkoalíció is nagy dolog lenne számukra 2018-ban, de szerintem, amíg Orbán él, addig ilyen sem lesz.

2016. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Helyes, Szavazzunk a változásra. Valóban van sokkal rosszabb is. Ezt nem kell elhinni, elég lesz megélni.
2016. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!