Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt még olyan, akit lehet...

Van itt még olyan, akit lehet azzal kábítani, hogy a "Jobbik még rosszabb lenne, mint a Fidesz, mert ugyanazt csinálná stb. "?

Figyelt kérdés
A 35 év alattiakat szerencsére nem ilyen könnyű megvezetni..

2016. ápr. 14. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Egy állítást fogalmaztál meg a kérdésben, ami ráadásul csak a te véleményed. Így értelmetlen válaszolni, mert csak veszekedni akarsz.
2016. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]


Parancsolj. :)

2016. ápr. 14. 17:25
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

És ennek a cikknek mi köze ahhoz, h az többség szerint a Jobbik rosszabb lenne, mint a Fidesz? (Merthogy ez volt a kérdésed.)


De látom, csak a kedvenceidet akarod reklámozni.

2016. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Épp a 35 év alattiakat könnyű megvezetni ezzel a mi vagyunk az új, meg tiszta erő dumával! Ők még nem elég tapasztaltak politikailag, pl. nem nézik végig, hogy a Jobbiknak hány karrierpolitikusa van -nálunk a helyi jobbik szervezet vezetője 2006-ban még fideszes 98-ban miépes volt és MDF-esként kezdett 90-ben. Tiszta meg új erő? Röhögnöm kell!


A Jobbik az utóbbi időben teljesen konform párttá vált, egyre nehezebben lehet látni! Régebben voltak olyan kérdések, amiben markánsan szembement a többi párttal vagy épp a népakarattal is pl. masszívan EU-ellenes párt volt, mostanra belátták, hogy a lakosság többsége EU-párti, akkor ők is azok lesznek, régebben keményen nyomták, hogy visszahozzák a progresszív adózást, mióta kiderült, hogy a jobb módúak körében ezzel népszerűséget vesztenek, ettől is elálltak, régebben a Jobbik a vasárnapi zárvatartás mellett állt ki, mikor érezték, hogy jaj, ezt nem kéne még be is álltak az MSZP mögé, hogy aláírást gyűjtsenek. Az egész ún. cukiság kampányuk másról sem szól, mint legömbölyíteni a párt éleit stb.


Nem tudom, hogy a Jobbik rosszabb lenne-e mint a Fidesz, de tény, hogy ma már egyre inkább egy eurokonform polkorrekt formációvá válik, ami csak a népszerűségre megy és tele van megélhetési politikussal.

2016. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"És ennek a cikknek mi köze ahhoz, h az többség szerint a Jobbik rosszabb lenne, mint a Fidesz? (Merthogy ez volt a kérdésed.)


De látom, csak a kedvenceidet akarod reklámozni."


A kérdés arra vonatkozott, hogy ezen a fórumon sokszor olvasni olyat a Jobbikkal kapcsolatban, hogy "ők még rosszabbak lennének, mint a Fidesz, mert ugyanazt csinálnák csak még erőszakosabban", és erre írtam, hogy a 35 év alattiakat ezek szerint ezzel nem lehet kábítani.

2016. ápr. 14. 17:36
 6/17 A kérdező kommentje:

#4


Az egész MIÉP az MDF-ből vált ki, most akkor gyakorlatilag az mindegyik megélhetési politikus és elvtelen? A progresszív adózást leszámítva a többiben van némi igazságod, bár a boltzárral kapcsolatban nem álltak be az MSZP mögé, mert most is mást javasolnak, mint az MSZP.

2016. ápr. 14. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Én például 22 éves vagyok és rohadtul nem akarom a Jobbikot.

Sőt, rengetegen vannak így a korosztályomból.


Nem mindenki olyan sötét, mint te.

2016. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Én például 22 éves vagyok és rohadtul nem akarom a Jobbikot.

Sőt, rengetegen vannak így a korosztályomból.


Nem mindenki olyan sötét, mint te."


Egészen pontosan 47%, a maradék 53% "sötét" a Jobbikra szavazna. ;)

2016. ápr. 14. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Az általam ismert jobbikos "úr" az MSZP tagja volt 2011-ig.
2016. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

"Egészen pontosan 47%, a maradék 53% "sötét" a Jobbikra szavazna. ;)"


Kíváncsi vagyok, hogy vigyorognátok, amikor bevezetik a széljobber diktatúrájukat.

Szerintem 1-2 év után már eléggé félreállna a szátok.

Ja és én is akkor: ;)))))))

2016. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!