Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is kinézte valaki...

EagleHUN kérdése:

Szerintetek is kinézte valaki magának a Déli pályaudvar területét? Mennyi esélyt adtok rá hogy fölszámolják?

Figyelt kérdés

Úgy hírlik Vajna (hörcsög) akar oda kaszinót építeni. (Közel a vár, Frequentált terület stb.) De lehet más nézte ki más célra.

Értem én hogy ez egy vonat "zsákutca", meg csúnya is a Déli. Meg talán túl nagy is.

De akkor építse alá, vagy fölé. Lehet fedett is az a pályaudvar. Vagy lehetne egy szinttel lejjebb is, a pályaudvar vagy amit oda akarnak tenni.

De ha mindenképp meg akarják szüntetni akkor legalább a felszabaduló alagút felújítva legyen a gyalogos kerékpáros forgalomé!

Semmiképp sem lenne jó ha egy "köz" érdekű intézmény és terület ilyen módon válik "magán" érdekeltséggé.

Ellenzem.



2016. ápr. 16. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vajna, a hörcsög? :D


A Délivel kapcsolatban meg annyit mondok, hogy én is ellenzem. Kell a pályaudvar és kész. Minden úgy jó, ahogy van

2016. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek lassan még a buszmegállót is elmutyizzák a lábunk alól.
2016. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy stadion is simán elférne a helyén. Az lenne a Déli Stadion
2016. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Na, a Déli felszámolása ellen vonuljatok fel és tüntessetek, ne az internetetadó meg a tanár béremelés miatt.

És szerintem is inkább a gyalogosok és kerékpárosok kapják meg az alagutat, rájuk is kell gondolni, így is ki van már nyalva teljesen a légszennyező bajnokok segge, mindenhova autóutat építenek, a gyalogosoknak meg hol van út, hol nincs.

2016. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek 4-es.
2016. ápr. 30. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek, csak fizetni senki nem fizet rajtuk kívül. Egyelőre csak az autósokról nyúzzák az ezredik bőrt, de vissza az autósok javára ebből így is rettentő minimális pénzösszeg fordítódik, hiába látszik úgy hogy nekik minden épül szépül. Az pedig megint igaz, hogy a bicikliutak pl. teljesen ezekből a bevételekből épülnek.
2016. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Az autósoknak van miből. Panaszkodnak, mekkora a szegénység, de azért az autót fent lehet tartani. nem értem, honnan ennyi pénz rá. Senki nem halna bele, ha nem a bejárati ajtóig lehetne csak menni az autóval, hanem kicsit arrébb lehetne csak a bűzt eregetni a levegőbe, ahol nem szagolják annyian. Úgyis nagyon gyors az autó, nem kell még fokozni feleslegesen.
2016. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem számolják fel.
2016. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Friss cikk a témában:

[link]


Egyenlőre nincs szó felszámolásról.

2018. máj. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!