Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az Élet...

Mi a véleményed az Élet Menetéről és az azon résztvevőkről?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 20:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Én nem érek rá ilyenekre.
2016. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Felőlem emlékezzenek.

Engem nem zavar.

2016. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%

Ez az a világháborús izé?

Emlékezzenek csendben, nyugodtan. Nem kell show-t csinálni, mert az nem veszi ki jól magát.

2016. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Az Élet Menete egy nagyon fontos megemlékezés és különös aktualitását adja, hogy újra ott vannak a magyar parlamentben az egykori elkövetők szellemi utódai, a szélsőjobboldali nacionalisták.


Ez azt mutatja, hogy nem tanultunk a holokausztból, nem emlékszünk már rá, nem vontuk le a következtetéseket.


Szerintem több és hatékonyabb ismeretterjesztés kellene a fasiszták rémtetteiről és a fasiszták hatalomrajutásának útjáról is.


Jók az ilyen megemlékező tüntetések, de ez nagyon kevés. A médiának nagyobb mértékben kellene tudósítani róla és főleg az iskolákban jobban kellene tanítani.


Ha a történelmi hibáinkból nem tanulunk, akkor újra el fogjuk követni azokat.

2016. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

Egy liberális rendezvény amit a kirekesztés ellen csinálnak. De a jobbikosokat és az Izrael utálókat azért ők is kirekesztik.

Dettó mint a Budapest Pride, ott is Izraeli zászlókkal vonulnak.

Ez egy felvonulásnak álcázott politikai rendezvény akinek van szeme látja.

2016. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nekem nincs saját véleményem semmiről.

2016. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
szükség van rá,mert egyre többen próbálják romantikusan beállítani a II.vh-t.gyalázat amit akkor a kormányok(mo.t is beleértve) megengedtek maguknak.ha relativizáljuk és elfelejtük,újra megtörténik.azért is szüksèges,mert lassan nem lesz èlő ember ki beszélhetne arról a korról,így még könnyebb dolguk van azoknak az őrülteknek,akik ezzel a beteg eszmével ismét pusztulásba döntenék európát.
2016. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%

"Ha a történelmi hibáinkból nem tanulunk, akkor újra el fogjuk követni azokat."


Amit te hibának gondolsz, más dicsőségnek. Nincs olyan, hogy objektív hiba a történelemben.

A világ változik, és mindig más a hivatalos elfogadott vélemény.

2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
előző:nagyon okosat szóltál!pont ekkora dicsőség trianon,az atombomba ledobása és a tanácsköztársaság!vèletlenül se ítèljük el a felesleges gyilkosságot,inkább relativizáljuk,tüntessük fel dicső fènyben!mostantól nem kell fröcsögve cigányozni,amikor 4en agyonvernek egy 90éves nénit.inkább gondoljunk arra,hogy ez csak nekünk furcsa,de kik vagyunk mi,hogy elítéljünk vagy hibának nevezzünk ilyen apró dolgokat.éljen soká sztálin,manson,az olaszliszkai lincselők és tito partizánjai,hisz bizonyos szempontból ezek dicső dolgok,amikre feltétlenül fel kell hívnunk a figyelmet.
2016. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
a történelem legnagyobb tragédiája volt a holokauszt, amire emlékezni kell, hogy az soha többet ne történhessen meg, szerintem nagyon fontos és nagyon jó rendezvény
2016. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!