Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért azok az országok ellenzi...

Miért azok az országok ellenzik a leginkább migránsok érkezését akik amúgy sokszázezer migránst engednek ki Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés
Például többszázezer magyar dolgozik Nyugat-Európában de akármelyik Kelet-Európai országot mondhatnánk. Mit szólnának ezek az országok ha nyugaton úgy kezelnék őket ahogy ők a közel-keleti migránsokat?

2016. ápr. 18. 10:20
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez öngól.

Digo nem 1 kérdésnél leírta hogy évek óta él külföldön, ha jól rémlik több országban is megfordult hosszabb ideig és arabokkal is dolgozott együtt.

2016. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Azoknak hiszel akik ott élnek? :D

2011 óta élek külföldön, Rotterdam, 3 év London és most Bécs.

Dolgoztam, sőt laktam együtt muszlimokkal évekig egy lakásban.

Ezt hívják öngólnak..

2016. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
60%

Így van, én is emlékszem hogy rengeteg Londonról és Bécsről szóló kérdésben adtál hasznos válaszokat Digo.


Kérdező az alap probléma az hogy te nem teszel különbséget a legális Európán belül, egy kultúrkörhöz tartozó migráció és a Közel-Keletről jövő, gyökeresen más kultúrából érkező illegális bevàndorlás között.

2016. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

"2011 óta élek külföldön, Rotterdam, 3 év London és most Bécs.

Dolgoztam, sőt laktam együtt muszlimokkal évekig egy lakásban.

Ezt hívják öngólnak.."



És beszéltél is velük? Nehezen hihető a kis meséd. Szerintem is csak egy gyűlölködő proli vagy a másik válaszoló mondta.

2016. ápr. 18. 21:59
 35/48 anonim ***** válasza:
54%

"És beszéltél is velük? Nehezen hihető a kis meséd. Szerintem is csak egy gyűlölködő proli vagy a másik válaszoló mondta."


Aki, nem liberális az alsóbbrendű, gyűlölködő proli.Ezt is megtudtuk..)


Én is voltam kiküldetésen, Franciaországban.Digonak adok igazat.


Ha valakik problémát jelentenek, azok a bevándorlópárti liberálisok.

2016. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

"Ha valakik problémát jelentenek, azok a bevándorlópárti liberálisok."


Tudod ki jelent problémát? Az agyhalott, sötét, buta emberek akik általánosítanak. Szerinted csak azért mert a menekültek között van néhány bünöző hagynunk kellene meghallni mind az egy millót? Mikor kint voltál mit láttál? P

ersze az neked sem tetszik ha az osztrákok kiirják hogy magyarok ne lopjatok. Vagy mit szólnál ha néhány magyar bünöző miatt kiutasitanák az összes nyugaton dolgozó magyart?

2016. ápr. 19. 09:28
 37/48 anonim ***** válasza:
60%

A közép- és kelet-európai országok EU tagállamok. Az Unió pedig biztosítja (többek között) a tagállamok közötti szabad munkaerő-áramlást. Aláírtuk a csatlakozási szerződést, amely biztosítja ezeket a jogokat. A tagállamok lakosai uniós állampolgárságot kaptak így az uniós állampolgár az unió területén szabadon mozoghat.

Ha ezek után bárki párhuzamot von vagy egy lapon említi a Nyugat-Európában munkát vállaló kelet-európai embereket (akik ugye Uniós állampolgárok) a most érkező áradattal, arra nem tudok mit mondani. Ez tudatos ferdítés.

Természetesen az csatlakozási szerződéssel kötelezettségeket is vállaltunk mint például a dublini rendelet, amit Magyarország meg is próbált betartani. Pontosan le van írva, hogy kik számítanak menekültnek, hogyan kell eljárni, mely országok számítanak biztonságos országnak, mi a teendő azokkal akik biztonságos országból érkeznek, és mi van olyankor, ha papírok nélkül érkeznek?


Az, hogy most Németország és Nyugat-Európa saját gazdasági érdekei miatt, hogyan módosítgatja ezeket önkényesen a saját dolga, de az, hogy egyszer kritizál, mert a dublini rendeletet próbáljuk betartani, és miért nem engedünk be mindenkit azonnal, majd kiválogatja a kvalifikáltabb menekülteket a maradékot meg visszatolná a többi tagállamra mindezt úgy, hogy közben pénzmegvonással fenyeget, akkor azért álljon már meg a menet. Nem kell csodálkozni, hogy nem nyeli le mindenki a békát. A menekültek viselkedéséről még nem is beszéltünk.


Ezek már több százszor le voltak írva és ki vannak fejtve, hol proli nyelven, hol értelmesebben számokkal/ egyéb dokumentumokkal. Én leírhatom ezeket 601. alkalommal is, de megérteni nem tudom helyetted és agyat sem tudok adni, hogy egyáltalán meg akard érteni.


Előbb el kéne tudni fogadni mások vélemény és fel kéne ismerni, hogy az hogy elfogadod mások véleményét nem egyenlő azzal, hogy feladod a sajátod. Bármennyire is fáj, nem mindenki "sötét", aki nincs veled egy véleményen.

2016. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval.


Aljas hazugság és ferdítés minket, kelet-közép európai embereket a közel-keleti migráncsokhoz hasonlítani. És engem nem érdekel a "liberális" propaganda, Európa öngyilkosságot követ el, ha továbbra is ezeket az időzített bombákat engedi bejönni nyakló nélkül.

2016. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Igen, kérdező beszéltem is velük, vagy szerinted úgy laktam ott hogy nem szóltunk egymáshoz? Egyébként ott a kereső az oldalon, évek óta szóltam hozzá a Londonnal-Béccsel kapcsolatos kérdésekhez, leírva hogy kint élek. Utána lehet nézni. Még 1 öngól. 😁

A munkamoráljuk és az egész világképük is messze van az európaitól, nekik csak addig kell munka amíg össze nem jön annyi hogy kapják a segélyt, tisztelet a kivételnek. Nem véletlen vezeti be Cameron azt hogy aki nem uniós állampolgàr és 2 éve nem dolgozik az ki van utasítva.

2016. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nagyon nem a hozzád hasonló beteg liberálisok vannak többségben az országban, amíg pedig ez a helyzet addig nem fogunk térdig gàzolni az illegális bevándorló arabokban..

Ha ez fizikai fájdalmat okoz neked akkor ott a megoldás: el lehet menni a közel -keletre, ott lehet őket a menekülttáborokban babusgatni. De aztán ha haza kell menekülnöd mert a kis barátaid mégsem olyan elfogadóak és kedvesek veled akkor majd remélem téged sem engednek be a kerítésen.

2016. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!