Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért azok az országok ellenzi...

Miért azok az országok ellenzik a leginkább migránsok érkezését akik amúgy sokszázezer migránst engednek ki Nyugat-Európába?

Figyelt kérdés
Például többszázezer magyar dolgozik Nyugat-Európában de akármelyik Kelet-Európai országot mondhatnánk. Mit szólnának ezek az országok ha nyugaton úgy kezelnék őket ahogy ők a közel-keleti migránsokat?

2016. ápr. 18. 10:20
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

"Aljas hazugság és ferdítés minket, kelet-közép európai embereket a közel-keleti migráncsokhoz hasonlítani."


Nem értesz magyarul vagy mi a bajod? Azt mondtam hogy a kelet-európaiak és a közel-keletiek is azért mennek nyugatra hogy jobban éljenek, magasabb munkabért kapjanak stb. Az Unión belül jogilag szabad a mozgás és a munkavállalás aki kívülről jön annak meg munkavállalási engedély kell. Ennyi a különbség. Ha a közel-keletieket migráncsnak nevezed akkor a nyugaton dolgozó magyarok is azok.



"Igen, kérdező beszéltem is velük, vagy szerinted úgy laktam ott hogy nem szóltunk egymáshoz? Egyébként ott a kereső az oldalon, évek óta szóltam hozzá a Londonnal-Béccsel kapcsolatos kérdésekhez, leírva hogy kint élek"


És mit mondtak? Hogy azért jöttek hogy segélyekből éljenek? Ja nem bocsánat. Azért jöttek hogy elfoglalják Európát :)


Továbbra sem hiszem hogy kint éltél és azt sem hogy akár egy közel-keleti emberel is beszéltél volna. Legfeljebb egyszer járhattál Bécsben egy olcsó buszos úton.



"A munkamoráljuk és az egész világképük is messze van az európaitól, nekik csak addig kell munka amíg össze nem jön annyi hogy kapják a segélyt"


Németországban a törökök nagyban hozzájárultak az ország újjáépítéséhez és utána a gazdasági fejlődéshez.



"Egyébként meg nagyon nem a hozzád hasonló beteg liberálisok vannak többségben az országban, amíg pedig ez a helyzet addig nem fogunk térdig gàzolni az illegális bevándorló arabokban."


Ebben sajnos igazad van. A hozzád hasonló agyhalott rasszista ősemberek vannak többségben akik inkább hagynának meghalni többszázezer embert csak mert lehet hogy van közöttük néhány bűnöző.



Továbbra sem a kérdésre válaszoltok. Az a kérdés hogy például miért a magyarok ellenzik jobban menekültek érkezését miközben itt egy sincs, és miért nem a németek?

2016. ápr. 20. 22:00
 42/48 anonim ***** válasza:
Nincs értelme vitázni veled kérdező. Te eldöntötted előre, hogy csak neked van igazad és aki nem ért veled egyet, az kirekesztő. Gratulálok.
2016. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon sötét vagy.

Ez pl ebből látszik világosan:

"Továbbra sem hiszem hogy kint éltél és azt sem hogy akár egy közel-keleti emberel is beszéltél volna. Legfeljebb egyszer járhattál Bécsben egy olcsó buszos úton."


Szerinted Digo most találta ki hogy kint él, közben érdemben hozzászól évek óta olyan kérdésekhez mint-Angliai Adózás, NI szám igénylése, kinti metró bérlet árak, stb-csak amikre én emlékszem. Leírta, hogy ha nem hiszed, ott a kereső, használd, de te ehhez is hülye vagy.


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__7621493-angol-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__7262236-akik-k..

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__6140828-mennyi..

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek__..


Ez csak egy pár amit hirtelen találtam, van 2014 szeptemberi válasz, de én jóval korábbiakra is emlékszem, mert figyelem ezt a külföldi témát.

Szóval most hogy teljesen nevetségessé váltál jobban érzed magad? :)

2016. ápr. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

"Németországban a törökök nagyban hozzájárultak az ország újjáépítéséhez és utána a gazdasági fejlődéshez."


Valóban? Akkor hogy van az hogy pl az Ausztriában élő összes népcsoportból a törökök közt magasan a legnagyobb a munkanélküliség?

[link]

Míg az eredeti osztrák átlag 7% körül megáll, ez az Ausztriában élő törököknél 15%. (3-as ábra)

2016. ápr. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

"Szóval most hogy teljesen nevetségessé váltál jobban érzed magad? :)"


Válaszaiból sugárzik a sötétség. Mégha volt is kint, amit én kétlek, akkor is fogalma sincs miről is beszél és nem a kérdésre válaszolt ahogy te sem.



"Akkor hogy van az hogy pl az Ausztriában élő összes népcsoportból a törökök közt magasan a legnagyobb a munkanélküliség?"


Az a helyzet hogy Németországban a legalacsonyabb a munkanélküliség és Ausztriában is az egyik legalacsonyabb az EU-ban pedig sok a bevándorló köztük olyanok is akiket migráncsnak neveztek. Az hogy a törökök között valamivel több a munkanélküli az nem csoda a jelenlegi közhangulatot figyelembe véve de még igy is legfeljebb néhány ezer lehet maximum. Szerintem az ilyen ábrákat küld Digo-nak :) biztosan örömöt okoz neki, bár németül nem hiszem hogy ért.



Egyébként meg ha az osztrákoknak a törökökkel van bajuk miért azt írták ki hogy magyarok ne lopjatok?

2016. ápr. 21. 15:47
 46/48 anonim ***** válasza:

Tehát nem élek kint, mert te azt mondod és évek óta csupán skrizoféniából válaszolok ilyen kérdésekre.. jó, feladtam.. 😂

Az ábra is amit linkeltek biztos kamu, mert te állítod. A közel-keletiek meg a munka hősei.. 😂

2016. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

"Tehát nem élek kint, mert te azt mondod és évek óta csupán skrizoféniából válaszolok ilyen kérdésekre.. jó, feladtam."


Legjobb esetben is kimentél mosogatni néhány hónapig. Ettől már ismered az összes Nyugat-Európában dolgozó Közel-Keleteit? Biztosan :)

2016. ápr. 27. 20:31
 48/48 A kérdező kommentje:

Digo követed a hireket? Londban muszlim polgármestert válsaztottak, te pedig azt álllitottad éltél Londonban. Hogy lehet ez ha a londoniak nem szeretik a muszlimokat ? :)


Ez is azt bizonyitja hogy fogalmad sincs miről is beszélsz.

2016. máj. 10. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!