Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire kellene szavazni, ha nem...

Kire kellene szavazni, ha nem a Fideszre?

Figyelt kérdés

Várom a véleményeket.

A Jobbikot kissé komolytalannak tarom.


A baloldalról meg ne is beszéljünk.


Kire szavazzon olyan jobboldali ember, aki utálja a liberalizmus, nem akar migránsokat látni, liberális multikulturalizmust,"búzás" kultúrpolitikát meg ilyeneket?


Az adórendszerrel sem tudnak megfogni, azok közé tartozom, akiknek előnyös az egykulcsos adó.



2016. ápr. 20. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes szavazni.
2016. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szavazni muszáj, azért, hogy ne valami liberális párt nyerjen.
2016. ápr. 20. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Nem fog liberális párt nyerni, megnyugodhatsz.

2016. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Te döntsd el! Nem lehet téged kényszeriteni az ég egy adta világon semmire. Mi maximum a saját párt preferenciánkat mondhatjuk. Minden párt a kormánypártokon kívül többkulcsos adórendszer híve.

Én személy szerint komolyan veszem a Jobbikot. Hitelesek és nem láttuk mire lennének képesek, ha az országot irányítanák. Tehát én a Fidesztől oda pártoltam. Hiszen a baloldal még egymással sem tud kiegyezni, ily módon a Jobbik jelenti az egyetlen épkézláb alternatívát is.

2016. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egyik párttal sem szimpatizálsz, de szavaznod muszáj (belső késztetés) akkor adj le érvénytelen szavazatot. Egyébiránt meg válogatnod kell a pártok közül.
2016. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vérfideszes.

De, ők tűnnek a legkevésbé rossznak.

2016. ápr. 20. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy rájuk fogok szavazni, de én jelen pillanatban velük szimpatizálok:


[link]


Nem erőszak, de legalább olvasd el.

Tudom-tudom "nem kormányképes", "aki rájuk szavaz, nem is szavaz" bla-bla-bla. A Fidesz is kis csicska párt volt, a Jobbik is megerősödött valahogy. Ha nem szavaznak a kis pártra soha a büdös életbe nem fog megerősödni, kivéve ha nagyon durva marketinget folytatnak, irgalmatlan összegekkel (az meg már gyanús).


Na mindegy. Alternatíva. Legyen a köztudatban.

2016. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Jobbik is jobboldali, és még tiszta párt, a másik két nagy párt már teljesen leszerepelt, a korrupció óriási méreteket öltött. Csak hogy tudd: a Fidesz az első ciklusban liberálisabb volt, mint az SZDSZ. Sokkal inkább populista, mint nemzeti érzelmű párt.
2016. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig a Jobbikékra érdemes szavazni, hogy ne a liberók nyerjenek, és a Fidesznek se legyen többé teljhatalma.
2016. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fidesz a legjobb. Miért szavaznál másra ??
2016. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!