Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondoljátok hogy mindenk...

Miért gondoljátok hogy mindenképp a Fideszre kell szavazni Jobbik helyett? Plz elvakultak kerüljenek.

Figyelt kérdés

Szóval az én álláspontom ez lenne:


Fidesznek megvolt az esélye, Orbán elnyerte párszor a tiszteletemet, mert valljuk be az ország fejlődött. Kicsit, de fejlődött. Viszont ez lassú, és még mindig nagyon kapzsi, illetve eszméletlen nagy mennyiségű lopások mennek.


Jobbik viszont remek lépésekkel állna elő.


Homo ellenesség: Korlátozások lesznek, de nem kasztrálások lol, és legalább nem fognak felvonulni az utcákon..mert kit érdekel? Maradjanak maguknak, ne reklámozzák. Mert én se reklámozom hogy hálok a barátnőmmel. (Most persze reklámoztam, de ez belefér)


Idegen gyűlölet: Sokatok ellenzi ezt a magas fokú cigánygyülöletet. Ez pedig teljesen jogos..Nem tudom jártatok e már kései időkben pesten, voltatok már szakmunkás képzőben. Faluban, ahol az átlagnál több a cigány..borzalmas. Nagyon átléptek egy bizonyos határt. A jobbik mindenképp elvenné a kedvüket az arcoskodástól.


Aztán nem kell hagyni azt amit a fidesz hagy h bármilyen idióta megvegye a magyar földeket, aztán más országokban szórja el a pénzt.:(


Kell a politikusoknak is börtön az már biztos, aztán hátha korlátozni tudnák a lopásokat.


Nekem az tetszik a jobbikban legfőképp hogy amit más nem mer kimondani, azt ők kimondják, és ezt tisztelni kell szerintem. Hazudnak ők is? Hazudnak. Lopnak? Lopnak. Viszont ezt csekélyebb mennyiségben..úgy ahogy a Skandináv v fejlettebb országokban. Ott rájöttek ha egy kicsit is adsz a pórnépnek, akkor jó, és élhető országot hozol létrre. Nekünk pedig pont ez kell.


Mi a ti véleményetek?:)



2014. ápr. 5. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

A kedvenc Jobbik-ötleteim:

- államadósság újratárgyalása. Minek? Inkább megfelelő gazdaságpolitika kéne. Jelenleg csak É-Koreának nincs államadóssága, nekem nem kell az az életszínvonal.

- EU-ból való kilépés. Akkor honnan lesz több milliárd euró utakra, kórházakra, iskolákra? Sehonnan.

- multik kiűzése. Kicsit megugrana a munkanélküliség, a GDP meg visszaesne. Hány embernek ad munkát a Tesco, T-home, Audi meg még sorolhatnám...


Jobbik = gazdasági csőd.


(megj: ha valaki másként gondolná ezeket legyen szíves érvelni is mellette).

2014. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

"- államadósság újratárgyalása. Minek? Inkább megfelelő gazdaságpolitika kéne. Jelenleg csak É-Koreának nincs államadóssága, nekem nem kell az az életszínvonal.

- EU-ból való kilépés. Akkor honnan lesz több milliárd euró utakra, kórházakra, iskolákra? Sehonnan.

- multik kiűzése. Kicsit megugrana a munkanélküliség, a GDP meg visszaesne. Hány embernek ad munkát a Tesco, T-home, Audi meg még sorolhatnám..."


-Az államadósság fizetését nem megszüntetni akarják, hanem a fizetés feltételeit újratárgyalni.


-A multikkal kapcsolatban, a Jobbik támogatja az értékteremtő multicégeket, egyedül a kereskedelmi értéket elő nem állító cégeket nem támogatják.


-Az EU-val kapcsolatban, igaz, jól jön az a sok pénz, támogatás.De, ha normálisan működne az ország gazdasága, akkor sokkal nagyobb és több beruházást lehetne csinálni önerőből, EU támogatás nélkül.


Egyszer pedig el kell kezdeni magyar gazdaságot építeni.Az EU csak konzerválja a jelenlegi életképtelen állapotot, mivel mondjuk ki, Magyarországnak nincs gazdasága, nincs semmi ipara.

2014. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Először is, nem tudom, hogy ha én utálok másokat, vagy tiltom a buherek házasságát, attól miért lesz jobb a gazdaság, vagy miért lesz több pénz. Legfeljebb embargót vezetnek be az ország ellen az emberi jogok súlyos megsértése miatt, és kivonul még az a kevés kis külföldi tőke is. Ha azt mondanád, hogy az nem baj, akkor mondd az audi gyár, szuzuki gyár, meki, tesco, stb cégek dolgozóinak is, hogy nem baj, ha munkanélküliek lesznek.

Idegen gyűlölet, vagy cigány gyűlölet. Akárhogy is, ez megint ugyan azt vonná maga után, mint a melegekkel való embertelen bánásmód. Nem faji alapon kell megkülönböztetni a rossz embereket. Vagy akkor, ha a jobbik hatalomra kerül, akkor minden cigányt górcső alá veszünk, és ha nem megy dolgozni, vagy csak véletlenül is csúnyán néz, már jön a retorzió? Az király, mert a nagybátyámmal nem lesz ki foglalkozzon a rendőrségen, tehát továbbra is drogozhat, meg betörhet, hiszen fehér ember, magyar ember, és a rendőröknek nem lesz idejük vele is foglalkozni. De még ha lenne is, hiszen ő echte magyar. Hol van a választásokban leírt idegen gyűlölet, meg cigányellenesség. Amíg cigány van az utcán, ne bántsák már a szőke drogosokat.

Mivel az EU tagjai vagyunk, ezért nemzetközi törvények is szabályozzák a föld árusítást. Ha kilépünk ezekből a szervezetekből, nem veszik meg külföldiek a földet, hanem megint marad műveletlen, mint te. Mert a magyarnak meg nem lesz önerőből pénze megművelni, vagy ha igen, akkor nem lesz ki megvegye az azon megtermelt terményt, stb. Hogy politikust bebörtönözni. Szerintem a politikusokon kívül mindenki támogatja ezt. De a mentelmi jog nem véletlenül lett kitalálva. Ha egy jobbikos politikust megállít a rendőr, aki mondjuk más politikai nézeteket vall, akkor simán megszivathatja, csak azért, mert közismerten más a véleménye. Ez így nem jó.

Végezetül a Skandináv országokban akkora az adó, hogy elszégyellnéd magad, ha meghallanád. És nekik azért megy jól, mert ott van a kőolaj kitermelés, meg a fejlett ipar. Nem azért, mert a politikusok jó emberek. Persze beleszámít az is, bár a politikus azért becsületes, mert elég pénze van hozzá, mint mindenki másnak. De még egyszer mondom. Amíg Magyarországnak nincsen valami terméke, amit eladhat a nemzetközi piacon, addig a gazdasági fejlődés ennél nagyobb mértékű nem lesz. Széchenyi megmondta, hogy be kell hozni a külföldi tőkét. Azt viszont puszira nem adják. Sőt még a becsületes politikáért sem. Idegengyűlöletre meg pláne nem.

Most lehet, hogy úgy tűnik, véleményem szerint Magyarország nem tudna boldogulni a nemzetközi porondon önmaga, de ez csak azért van így, mert így is gondolom.

2014. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Igaza van az elsőnek. A Fidesz alatt NEM fejlődött az ország, csupán egy réteg lett gazdagabb. Egyre több a munkanélküli, egyre több KKV megy tönkre stb.

A Jobbik ugyan szépeket mond, de a gondokat nem tudja megoldani.

Felháborít a cigánygyűlölet szítása. Felénk is elég sok cigány él. De gyűlölettel, terrorral nem lehet a problémát megoldani. A Jobbik pedig csak ezt teszi. Munkahelyeket nem tud nekik teremteni. Még a nem cigányoknak sem.

Politikusok börtönbe csukása? Kiket akarsz börtönbe dugni? Csak Orbánt meg Gyurcsányt, vagy minden eddigi politikust? A miniszterektől kezdve a polgármesterekig? Vagy minden nagyvállalkozót? Hogyan bizonyítod be a bűnösségüket?

Nem elég kimondani a problémákat, hanem meg kellene oldani őket. De erre a Jobbiknak sincs megvalósítható terve.

2014. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Homo ellenesség: Korlátozások lesznek, de nem kasztrálások lol, és legalább nem fognak felvonulni az utcákon..mert kit érdekel? Maradjanak maguknak, ne reklámozzák. Mert én se reklámozom hogy hálok a barátnőmmel. (Most persze reklámoztam, de ez belefér)


Ez olyan komoly dolog, mint pl az óraállítás eltörlése.

2014. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

2-es. Az államadósság feltételeit újra tárgyalni. Még is hogyan gondolják ezt?

Az államadósság már nem IMF hitelből, hanem nagyobb részt államkötvényekből áll. Aki megvette a kötvényeket, az azért vette meg, mert neki megfelelő hozamot kap érte. Ha ezt a hozamot nem kapja meg, vagy talál jobbat, akkor gondolkodás nélkül megválik a kötvényektől. Ezek az államok, vagy egyéb befektetők nem fognak lemondani a várt haszonról, csak azért, mert a Jobbik ezt akarja.

2014. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Luxus börtönöket is építettek, gondolva arra, hogy lehetséges, hogy a fehérgalléros bűnözők is börtön büntetést kaphatnak


[link]

2014. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jobbikos, viszont a cigányprobléma nem véletlenül probléma.. Sokkal de sokkal több cigány lop/kötekedik mint magyar. Elismerem a magyarok között is van nem kevés ősbunkó.. Viszont szerintem nem véletlen hogy életem során akik rámkötöttek azok 80%-a cigány volt.
2014. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 T-55 2.0 ***** válasza:
Nagy esélye van most a Fidesznek,valószínűleg nyernek (sajna). Ebben az esetben jön a feketeleves . Nekünk,és nekik is. 4 éve a különböző állami szintű rablásokból teljesít"jobban" az ország. A kérdés,van még elrabolható ilyen,olyan pénz az embereknél amit önfényezésre lehet fordítani?
2014. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!