Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon miért nem egyezik bele...

Vajon miért nem egyezik bele a Fidesz, a Vona által javasolt két vizsgálóbizottság felállításába?

Figyelt kérdés
Vona azt javasolta,hogy állítsanak fel egy fideszes vezetésű vizsgálóbizottságot,mely vizsgálná a Jobbik vélt orosz kapcsolatait és egy jobbikos vezetésű bizottságot, mely Orbán környezetének korrupciós meggazdagodását vizsgálná.Ez elég korrekt "ajánlat" nem?

2016. ápr. 22. 11:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"korrupciógyanús meggazdagodását"
2016. ápr. 22. 11:21
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Melyik álomban láttad ezeket? A világ nem a jó dolgokról az igazságról és becsületességről szól. sem Vona, se m Orbán nem fog igazságos és becsületes lenni. Mindketten vetítenek. Jók a reklámszlogenjeik, jól beszélnek, de segíteni egyik sem fog, csak a süketelés megy. Ha majd a Jobbik lesz egyszer hatalmon az sem lesz jobb, jól átrendezik kényükre kedvükre az országot, amit a fidesz kialakított, azzal a címszóval hogy ezt értünk teszik, hogy nekünk jobb legyen, majd ők is elkezdenek zsarnokoskodni.


Fidesz, Mszp, Jobbik, Együtt stb pártok amik csak dísznek vannak hogy a pénzt nyeljék mind egyforma, még ha valamelyest különböznek is, a vége mindig ugyanaz marad. Minden út a korrupcióba vezet.

2016. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert az eredmények láttán a nép kivégezne minden fideszest.
2016. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

"Ha majd a Jobbik lesz egyszer hatalmon az sem lesz jobb, jól átrendezik kényükre kedvükre az országot, amit a fidesz kialakított, azzal a címszóval hogy ezt értünk teszik, hogy nekünk jobb legyen, majd ők is elkezdenek zsarnokoskodni."



Sikerült megnézned valami scifit?

2016. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

jaja, remek ajánlat, csak tudod mi a gond? Ez: https://www.youtube.com/watch?v=G21rXYwZqr8

3:45.. hallgasd vonát..majd utána orbánt..Ezért csak sárdobálásra jó a jobbik..semmi többre, hiszen ugyan olyan tolvaj banda, csak kicsiben.


Több olyan ember kéne mint Juhász, de egyedül nehéz. Az egyetlen párt amire én szavazni fogok az a MOMA.

2016. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

"Sikerült megnézned valami scifit?"


Nem vagy valami komoly hozzászóló, semmi érv ellenérv. IGen szoktam nézni scifit, de az sem lenne olyan szörnyű ezekhez képest kedves jobbikos fideszes hozzászóló. Annyit rizsázik az országban már mindenki hgoy beleuntam, nincs értelme.

2016. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5:Ez mind rendben van,én egy percig sem gondoltam,hogy a Jobbiknak nincsenek "ügyei",de mivel a a Fidesz kormányoz,én arra lennék kíváncsi,hogy ha valóban minden rendben a házuktáján(ahogyan azt soha nem hazudó miniszterelnökünk állítja),akkor miért nem fogadja el egy vizsgálóbizottság felállítását?Hiszen az nyilván csak azt tudná meegállapítani ezesetben,hogy minden oké Habonnyal, Mészárossal és a többiekkel.Mondjuk,Orbán vagyonnyilatkozatos mondata egy kicsit röhejes,sőt pofátlan volt.
2016. ápr. 22. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Az hát..de senki se csinál semmit. Igy megteheti.
2016. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is fog senki csinálni semmit. Mivel most van egy kormány, ami az egész ország felett uralkodik, nem fogja senki elszámoltatni, mivel ők a főnökök. Ha korrupció van akkor az van, nekünk semmi közünk hozzá, mert ők diktálnak, a mi pénzünk az övék, hiába van a te kezedben a tízezres, ha holnap fizeted az adót. Mi birkák vagyunk, egyszerű haszonállatok. természetesen annyi jogunk van hogy elmegyünk, megszökünk ebből az országból, de egy otthont nehéz otthagyni. De már erősen gondolkodom azon hogy itthagyok mindent és külföldre megyek.
2016. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Csak a PM
2016. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!