Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora az esélye...

Attilav kérdése:

Szerintetek mekkora az esélye hogy Novák, Apáti, és Szávay új pártot alapít?

Figyelt kérdés

Az alábbi cikk szerint Simicska nyomására akarják őket kitúrni Jobbikból:

[link]


Novák lemondana a képviselőségről is, de ezt én nem tartom helyesnek. [link]

Mert ha minden keményvonalas Jobbikos lemond a mandátumáról akkor a kormány a baloldal túsza lesz kétharmados kérdésekben, ami a mostani migráns helyzetben az országnak kész öngyilkosság lenne.


Szerintetek elképzelhető hogy a közeljövőben, amennyiben élesedne a szakadás, ez a három jelenleg még elnökségi tag, új pártot alapítson ? Milyen lenne egy "Simicska vezette" Jobbik irányvonala ? Erre van tippetek ? Inkább balra húzna, vagy a jobb és baloldal közt folytatna hintapolitikát ?



2016. ápr. 24. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek.


Gondolom majd "fideszesedik" kicsit.

2016. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 90%. Néppárt akarnak lenni mert megérintette őket a hatalom. A Novákkal nem fog menni. Ő egy igazi tuskó náci.
2016. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

A Jobbik nem fog kormányra kerülni.

Már a Fidesz is túl mélymagyar.


Egy Novák-párt meg pláne az lenne.

2016. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiába pontozzák le a 3. válaszolót, én vele értek egyet. Amíg Vona a pártvezető, nem igazán hiteles a néppártosodás. Szerintem esélytelenek a kormányra 2018-ban. Talán 2022-ben, ha távozik a keménymag Vonával együtt. Simicska is megmondta, hogy Vona nem olyan tehetséges politikus és egyelőre sem őt sem a stábját nem tartja alkalmasnak kormányzásra.
2016. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, te meg túl antimagyar vagy. Ennyi.
2016. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Személyesen kérdezték őket, és azt mondták hogy nem áll szándékukban. De ha alapítana se jutna be a parlamentbe, Jobbikot gyengítenék és ennyit érnének el, aminek sok értelmét szerintem ők se látják és ezzel ők is tisztában vannak.
2016. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy a kuruc, ami ugye NEM a Nováké, vajon megmarad-e Jobbik-pártinak :D
2016. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szaniszló már a Jobbik ellen is fordult xD, röhej az az ember: https://www.youtube.com/watch?v=H2MnQqduPKc
2016. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!