Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tüntetnek Orbánék...

Miért nem tüntetnek Orbánék ellen a Budai Vár miatt?

Figyelt kérdés
Tüntettek az internetadó ellen, tüntettek a Városligetért, ma meg taxis demonstráció volt. Sokan fel vannak háborodva, hogy Orbánék erkélyt csináltatnak. Érdekes, hogy semmilyen tüntetést nem szerveztek ellenük. Ha ez így megy tovább, el fogja venni tőlünk az egész várat és a turistákat sem engedi majd be, mint anno Tito a szigetére.

2016. ápr. 26. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom volt ezzel kapcsolatban valami DK-s tüntetés, bár nem csodálkozom hogy emögé nem álltak be emberek tízezrei.
2016. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pro Patria ***** válasza:
41%

Nem engednék be az embereket a Várnegyedbe? Ugye tudod, hogy a legnagyobb része magáningatlanokból áll? Nem mehetnének fel az emberek a saját otthonaikba?

ÉPESZŰ VAGY TE, MOST KOMOLYAN?

Minden napra ki kell írni valami képtelen fszságot?

2016. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint amikor a Gyurcsányék parkolót akartak volna csinálni a Budai Vár helyére...
2016. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, pont leszarom, hogy erkélyt húznak egy amúgy sem túl érdekes külsejű épületre. Van ennél millió fontosabb probléma, az ilyeneknél pont azt érzem, direkt csinálják, hogy róluk eltereljék a figyelmet.
2016. ápr. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Majd amikor híre megy, hogy beköltözik a Várba, akkor elindul majd valami elégedetlenség ezzel kapcsolatban.

de szerintem az emberek többsége nem is foglalkozik ezzel, mert még nem hallott róla, vagy hallott, de amíg nincs Orbán a Várban, addig jelentéktelennek érzi, stb.


Na, majd amikor már ott lesznek és ez bekerül a köztudatba, akkor lesz belőle hepaj.

2016. ápr. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gauldoth ***** válasza:

3.


Tényleg nem hallottam még erről. Adnál róla 1 linket, vagy valamit. Nem tartom kizártnak, hogy igaz amit írsz, de én még sosem hallottam erről, és így elsőre nem is hiszem el.

2016. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6


Na jó lehet, hogy nem pont parkolót akartak helyette építettni, de valahogy eléggé degradálni akarták volna. Ezt még anno a tévében láttam a hírekben, hogy a kormány (2010 előtt jóval) valamit kezdeményezett evvel kapcsolatban.

2016. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gauldoth ***** válasza:
Örülök, hogy válaszoltál :D Nem tudom, lehet volt valami...
2016. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csináltatnak erkélyt. Az építész ugyan tervezett egy erkélyt, de az még nem jelent építkezést.
2016. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!