Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi épült állami beruházásban...

Mi épült állami beruházásban Magyarországon az elmúlt 6 évben? Miben fejlődött az ország 6 év alatt.

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodom. - nekem semmi nem jut eszembe.

( - stadionok )



2016. ápr. 28. 15:19
1 2
 1/11 Pro Patria ***** válasza:
2016. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül szinte kivétel nélkül mind EU-s beruházás.


Az ország semmiben sem fejlődött, még arra sem veszik igazán a fáradságot, hogy legalább a jelét adják ennek. Még a különböző kozmetikázásokkal sem tudtak semmit felmutatni. Elég a most megjelent jövőévi költségvetésre gondolni.


Amikbe a legjobban invesztálni kellett volna (oktatás, egészségügy) azokból két kézzel szedték el a pénzt.

2016. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt 26 évből se sok minden jut eszembe.
2016. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pro Patria ***** válasza:

"Ezek közül szinte kivétel nélkül mind EU-s beruházás."

- Részben, de nem is ez a lényeg. EU-s támogatás korábban is volt. Nyolc éve, tíz éve is. Hol lehetett tetten érni?

2016. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelentősen megnőtt az egy főre jutó stadionok és sportcsarnokok száma.
2016. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdésben:


" állami beruházás"

2016. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* "elmúlt 6 évben", nem tudom mi volt 8-10 éve, nem is érdekel.
2016. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pro Patria ***** válasza:

Szóval akkor menjek le dedóba:

Ezek a programok _részben_ eu-s pénzből épülnek fel, nem kevésbé állami bevételekből. Ez az egyik, amit mondtam.

EU-s támogatás eddig is volt, látszatja mégsem. Ez a második, amit mondtam.


U.i.: Egészen biztos, hogy végig sem olvastad, csak megszokásszerűen, mintegy begyakorolva a sok hasonló szituációból, rávágtad a cikkek nem is ismert tartalmára, hogy "ezek túlnyomó részt EU-s támogatások".

2016. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De végigolvastam nem szokásom olyan dolgokra válaszolni amit nem olvastam el. Tisztában vagyok vele, hogy részben állami finanszírozás is áll a projektek mögött.


A kérdező állami beruházásokra volt kíváncsi, nálam ez azt jelenti, hogy kizárólagosan csak állami pénzből valósultak meg az adott tervek.


A másik része, hogy ez szép és jó, csak sok esetben egy egy szép megújulás velejárója a silány minőségű kivitelezés és a korrupció kimaxolása.

2016. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*és valószínűleg az utóbbi sokkal inkább közrejátszik abban, hogy lassan egész Budapestet térkő fedi, mint az, hogy a kormány a szívén viseli Magyarország ilyen irányú fejlődését.
2016. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!