Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes Kubatov és az MSZP...

A Fideszes Kubatov és az MSZP s Jakab szerint is listázzák a szavazókat? Jól jellemzi a korrupt antidemokratikus pártokat vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Kubatov kikotyogása.


http://www.youtube.com/watch?v=zDPGrkvTmKc&feature=player_em..


Jobbik magyarázatot vár a Fidesztől


[link]


Szíjjártó maszatol Kubatov-ügyben


[link]


Színt vallott egy MSZP-s képviselő: ők is listázzák a szavazókat


[link]


2010. ápr. 7. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Színt vallott?

Ne haragudj, de én ismerem dr. Jakab Zoltánt, nem csak Vácon képviselő, hanem mint orvo, a kórházban dolgozik. Elég sok ember ismeri őt, miért ne eshetett erről szó?

Például ma beszéltem egy emberrel, aki utálja az MSZP-t, de Jakabnak odaadta a kopogtatóját, mert nagyon régóta ismeri.

Ehhez mit szólsz?

Ez a barikádnak bizonyíték? Mi van akkor, ha Jakab személyesen is kopogtatózott, és akkor is szóba került ilyen dolog?


Jahh és arra mi a garancia, hogy a jobbik nem listázza a kopogtatókat? Anniy, hogy ők nem árulják el? Nagyon jó...

Szerintem mielőtt annyira gondolkodni akartok, előbb nézzetek körül, hogy konkrétan mi a helyzet egy választókerületben...

2010. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne akard már megmagyarázni hogy az atlétát kikönyöklöd!


Videó van róla, ő mondta.


Nem lehet sem így sem sehogy listázni.


És nem gyere addig a Jobbikkal, amíg nem lesz egy hasonló videód.


KB ennyi.

2010. ápr. 7. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ez a videó egy egyszerű hamisítvány. Nem a Kubatov hangja, nem a kubatov stílusa. DE összesen 22.000 fidesz szimpatizáns adatait rögzítették pécsett... Szó sincs a többi pártszimpatizánsról
2010. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Tudsz te szöveget értelmezni?

Mit bizonyít ez a videó? Azt mondta, hogy nekik olyanok adtak kopogtatót, akik nem szívlelik az mszpét. (vagy korábban nem szívlelték)


Én erre reagáltam, még egyszer nem fogom leírni.

Ha képtelen vagy szöveget értelmezni, vagy egyszerűen csak felfogni azt amit írok, akkor nagyon sajnállak.


Szerintem ne te, meg a csürhe jobbikos társaid próbálják már nekem megmagyarázni, hogy ITT VOÁCON mi a helyzet. Ne a számítógép mögül, idióta barikádos cikkekkel gyere, hanem gyere el ebbe a városba, és beszélj az emberekkel.

Akkor talán te is felfognád azt amit írok.

A videó nem bizonyít semmit. Ha azt mondta volna, hogy listáztam a kopogtatót, akkor igen.

Ellenben én leírtam, hogy valójában mi történt.

Ha nem érted, akkor olvasd el még négyszer. Ha azután sem érted, akkor nem értem minek akarsz te politizálni meg okoskodni.

2010. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Micsoda leleplezés. Nagy kínban lehet a jobbik, ha ilyenekkel próbál kampányolni.
2010. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképesztő, de itt már senki nem képed el semmin. Erre a kérdésre is alig jön válasz, és nézem ma este az MTV Híradót, ahol csak a 4-5. hír volt ez, vagyis alig éri el az ingerküszöböt. Most már csak azt kérdezem, hogy ezen az oldalon nem listázza valaki, hogy ki miket kérdez és válaszol?
2010. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Micsoda leleplezés. Nagy kínban lehet a jobbik, ha ilyenekkel próbál kampányolni."



:D péniszpumpával tényleg emberibb lejáratni.

2010. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!