Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben, hátaz ember esze megáll?

Figyelt kérdés

Eddig eléggé ..arul állt az ügy az illetőnek, de jött a megvilágosodás, addig teszegették-halasztgatták az ügyet ide-oda, míg csak megtalálták az ügyvédjének a volt évfolyamtársát, aki bíró, és "véletlenül" átkerült hozzá az ügy az addigi bírótól, de csak úgy indoklás nélkül.


Mi a frászt lehet csinálni egy ennyire átlátszó esetben? Tényleg ennyi lenne nálunk egy bíróság?

Azt el ne felejtsem megemlíteni, hogy persze azóta minden úgy van ahogy számára kedvező, de még akkor is, ha fekete-fehér okiratoknak mond ellent.


Tényleg az ember nem jut már szóhoz, h mi megy nálunk, de mégis mit lehet tenni?



2016. ápr. 30. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kéne csinálnod abban az esetben, ha megáll az eszed.
2016. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de pont ez a poén. a magyar már olyannyira hozzászokott a korrupt rendszerhez, hogy ezt is tök természetesnek veszi, mintha természetesen csakis így kellene lennie.

NAGYON DURVA

2016. máj. 1. 05:46
 3/7 Gauldoth ***** válasza:
Igen, ez így szokott menni. Köztudott. Gondolj a politikai és rasszista ügyekre. Ott is mindig az nyer akinek kell...
2016. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tök jó ... még hogy igazságszolgáltatás, az agyam eldobom. nevetséges na.
2016. máj. 1. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondták már többen,hogy igazságszolgáltatás nincs,leg- feljebb "jogszolgáltatás",de az is olyan,amilyen.
2016. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek vagyunk mi Magyarok.
2016. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, én meg azt szoktam mondani, h de legalább jogszolgáltatás lenne ... mert én azt se nagyon tapasztalom.
2016. máj. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!