Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben, hogy ne égessem le magam előtte és további 100-200 ember előtt?!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 13 évesek vagyunk és osztálytársak. Jövőhéten pénteken alapítványi bálunk lesz, amin ő frakkban lesz, én pedig menyasszonyi ruhában. Attól félek, hogy ha meglátom, elfogom felejteni a táncot.. Tudom ilyen lenke benyomást fogok kelteni mindenkiben, de eléggé izgulok a közelében:)

Ötletek, tanácsok?

Előre is köszi a normális válaszokat!:)



2016. ápr. 23. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs tanács.... Koncentrálj, nagyon sokat gyakorolj hogy ha még nem a táncra figyelsz akkor is menjen
2016. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A táncra koncentrálj leginkább, álmodozni utána is ráérsz.
2016. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Like23 ***** válasza:
Gondolj arra hogyha elfelejted a táncot akkor leégsz. Ha erre gondolsz biztos hogy nem felejted el. garantálom!😁 sok sikert!
2016. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben.

Műsorunk volt, pont azzal állítottak össze akibe fullra szerelmes voltam már akkor.

Még főpróbán is elcsesztem, mert nem a táncra koncentráltam, hanem arra, hogy fogta a kezem, meg a derekam, el voltam teljesen olvadva.

És ez szemmel látható volt. xDD

Nagyon sokat gyakoroltam még előző nap is, átpörgettem a fejemben a dolgokat és rájöttem, hogy ha elszúrom akkor nyekk lesz.

Végül koncentráltam ahogy tudtam, figyelmen kívül hagytam a közönséget és csak magammal foglalkoztam és a táncpartneremmel.

Közben minden lépést követtem a fejemben.

Végül teljesen lámpalázasan, gyomorgörccsel mindennel egyetlen egy lépést hagytam ki, de az meg nem volt feltűnő. :)

Neked is ezt tanácsolom, csak magaddal törődj és a partnereddel! Ne a közönséggel, mert az csak megrémít!

2016. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. ápr. 24. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!