Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha a Fidesz nyeri...

Szerintetek ha a Fidesz nyeri a választást Orbán Viktor megoldja a cigánykérdést?

Figyelt kérdés
Kizárt, hogy Viktor a saját fajtája ellen fordulna és megoldaná a legsúlyosabb belpolitikai problémát a cigánykérdést....
2010. ápr. 8. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

a kérdés provokáció, te cigányozod OV-t.

4 év alatt hogyan oldaná meg? nem úgy van hogy egy délután alatt csip csup megoldják és boldogság lesz Magyarországon...

2010. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Honnan veszed hogy Orbán Viktor cigány? Bár én Jobbik szimpatizáns vagyok, nekem semmi bajom vele! (Ilyenkor szívesen ásnám el magam mikor valaki ilyen kérdést tesz fel... Miatta ítél el jónéhány ember sok Jobbikost, még látatlanba is...)
2010. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Figyelj ide én nem megsérteni akartam őt ezzel, de hát ha egyszer az akkor az.Én sem sértődöm meg hogy "lemamagyaroznak", mert magyar vagyok.
2010. ápr. 8. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
1998-2002 közt megoldotta? Akkor most miért oldaná?
2010. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
nem fognak ők semmit megoldani csak veszik továbba pénzünk
2010. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A jobbik messze nem olyan radikális, mint ahogy azt a két "liberális" párt állítja.Amúgy 15.37-én is Jobbikos vagyok,de nem azért mert utálom a cigányokat, csak -"Aki bika 10 gyereket megcsinálni, az dolgozni is legyen bika"- alapon egyedül ők vonnák be az értékes munkaerőt.:)
2010. ápr. 8. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Megoldja. Felszaporítja őket tízmillióra mi meg ahányan még maradunk mehetünk kanadába.
2010. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

1998-2002 közt megoldotta?


89-2002 között nem volt cigányprobléma... Majd ha a jobbik lesz, akkor napi 4-5 gyilkosság magyarok ellen... Most is miattuk van minden....

2010. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Pár hónap alatt meg lehetne ezt oldani! Még csendőrség se kéne, törvényeket se kéne módosítani, csak a jelenlegieket alkalmazni.

De természetesen semmi nem fog történni, és ne nekem higgyetek, olvassátok el a Fidesz programjában az ide vonatkozó kőkemény 1 oldalt.


[link]


Nekem az egészből az jött le, hogy a legkissebb bajuk is nagyobb annál, és valamit muszáj volt odaírni.

2010. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem volt cigányprobléma? Már a 70-es években is volt, hol éltél?
2010. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!