Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miert nem birjak megerte...

Sokan miert nem birjak megerteni (pl. Covenant), a jobbik utalattal meg ocsarolassal nem er el semmit, hanem a ciganykerdest kell megoldani es akkor a szelsoseg is feloszlik?

Figyelt kérdés

Mit nem lehet ezen megerteni?Ezzel a viselkedessel ok se kulonbek egy szelsosegestol, mert uo. felkegyelmuek.

Szal nemertem en ezt.


2011. okt. 3. 21:44
1 2 3 4 5
 1/45 Alv!n ***** válasza:
43%

Szokd meg.

Kolopele,az akkor is a s.ggét nyalná a Fidesznek ha az anyját eladnák egy vasszegért.

Covenant pedig szid mindenkit,közben pedig ő a "nagy" mszp-s.Fidesz nem fog annyi kárt okozni,amennyit az mszp okozott.



DE(!)Azért Magyarország az egyetlen hely ahol az ellenzékkel többet foglalkoznak,mint a kormánypárttal(akinek mellesleg 2/3-a van)

2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
54%
Ezek beépített emberek. Jelentést tesznek rólatok a vezírnek. :D :D :D
2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
43%

Igen, a cigányokkal gond van és sok. De a Jobbik nekem egyre megy a cigányokkal, egy szinten állnak. Egész nap csak fröcsögnek, hülyeségeket mondanak, gyűlölködnek, érzelempolitika.

Számomra ez is ugyan olyan kiábrándító mint a cigányok viselkedése.

2011. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
29%
Beépített ember ugyan nem vagyok, csak valaki aki sokra vitte az életben mert volt hozzá tudása,tehetsége, és van a mai napig is. Te viszont Alv!n, újra jelét adtad hihetetlen primitívségednek. Gratulálok, de őszintén. Ennyivel tényleg nem fogod sokra vinni.
2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

"csak valaki aki sokra vitte az életben mert volt hozzá tudása,tehetsége, és van a mai napig is. Te viszont Alv!n, újra jelét adtad hihetetlen primitívségednek."


Ez a tőled származott idézet is ugyanezt mutatja rólad.

2011. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy kolopele vajon meg tud írni egy hozzászólást anélkül, hogy az tartalmazná a következők valamelyikét?


-sokra vitte

-van, aki

-tudás, tehetség (és sok szabadidő itt lógni)

-sokra vittem

-aki megteheti

-én megtehetem

2011. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Alv!n ***** válasza:

ma 22:06


Régen vagyok az oldalon.Már jobban fújom a történetedet,mint saját magad.


A tudás,tehetség dologról annyi,hogy esetleg jókor voltál jó,helyen?-Bocsi,Jó helyre születtél?


Úgy emlékszem édesapádtól örökölted a céget ha igaz a történeted.


Emellett ennyi ismersz?Újra jelét adtam?

Nagy szavakat használsz Kolopele.


Amúgy miért van kisebbségi komplexusod?Akkor,ha egy nap 100szor elmondod a történeted,és dicsőíted magad,akkor olcsóbb lesz neked holnap a kenyér?


HA,nem ilyen arrogánsan,beképzelten írogatnál az oldalra,ahogy teszed,akkor még veled példálóznék pozitívan,hogy igen,van ember akire azt mondom,megcsinálta.

Viszont azt a jót,dicsőséget amit elértél,a nagy beképzelt fejeddel ellököd magadtól.


Csoda ha nem vesznek meg körülötted az emberek.Emellett,hogy van családod?Vagy csak mert van pénzed?Ha nem lenne pénzed,és ugyanilyen arrogáns barom lennél(ezt most nem bántásból),akkor is szeretnének a barátjaid(ha vannak),veled maradna a feleséged?

-De ne válaszolj.Nem is vagyok rá kíváncsi.


Amilyen a mosdó,olyan a törülköző.Miért várod el,hogy normálisan beszéljenek rólad az emberek,ha te eközben,lenézően,arrogánsan kezeled az elesetteket,szegényeket,vagy akiknek nem volt olyan szerencséje mint neked.


Nem primitív vagyok,csak tudod mindenki azt kapja amit érdemel..Te,hogy megvesselek..Bár bocs,ez nem igaz..

mert Az ember nem azt kapja amit érdemel,hanem amit kap.-és ez a pokoli szerencséje az olyanoknak,mint amilyen te vagy.


Jóccakát.

2011. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem semmi hogy egy csomó kérdésnél én szerepelek a válaszokban. Lehet rólam bármit gondolni, lehet engem kedvelni vagy utálni, de az biztos hogy a kérdéseknél sokaknak mindjárt én jutok az eszébe, hogy kolopele mit is mondott ezzel kapcsolatban? Karrier az életben és egy anonim fórumon is. Végül is nem baj.
2011. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Alv!n ***** válasza:

ma 22:42


Nem.Kisebbségi komplexus.


Lehet ő a világ királya,akkor sem érzi magát teljes embernek.

Ez lehet,mert a szülei nem törődtek vele,apja verte,nem volt szerencséje a lányoknál.Barátjai nem voltak,csak később pénze miatt,trauma érte.Alapból önértékelési problémái vannak.Nem tudom.Egy biztos az ilyen nem normális dolog.


Ha valaki néha megemlíteni,2-3 hetente,hogy sikeres azt mondom jogos.-de így..


Én ajánlanám,hogy látogasson el egy pszichológushoz.Lehet neki millió és milliói,ha belül magát a legszegényebb/legkisebb embernek érzi.Meg alapból a pénz nem boldogít..


"A világ legboldogabb emberei, verítékben fürödve mennek haza."

2011. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Alv!n ***** válasza:

ma 22:50


Nem barátom.


Az a gond,hogy nem mindegy mit gondolnak az emberről.Mivel rád nem éppen pozitívan gondolnak.-De ha téged ez éltet..



Emellett pedig nem nehéz hírnevet szerezni.

Sorolj fel 10 királyt/császárt a történelemben aki jó,és pozitív dolgokat tett.Ezután 10-et a rosszak közül.


Ugye,hogy a rosszat sokkal hamarabb összegyűjtöd.

A te sikersztorid ezen a fórumon itt ér véget.Egyszerűen a rossz,hülye,gonosz embereket könnyebb megjegyezni.Semmi extra.

2011. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!