Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki valótlant állít...

Ki az, aki valótlant állít menekültügyben?

Figyelt kérdés
A kormány és a kormánymédia, aki/amely folyton "kötelező betelepítés"-ről beszél, vagy Fodor Gábor, a Magyar Liberális Párt (MLP) elnöke, aki ma reggel a Kossuth Rádióban azt mondta, hogy szó sincs "kötelező betelepítés"-ről - csak azt kéri az EU vezetése a tagországoktól, hogy meghatározott számú (kvóta) menekült esetében folytassák le a menekültügyi eljárást.
2016. máj. 5. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Ezt magad is könnyen ellenőrizheted. A kormány valójában teljesen másról folytat le népszavazást, mint amiről jelenleg szó van.


Tessék, itt a hivatalos irat:


[link]

2016. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Na ja. Az olajuk 70-75% elfogyogyott, és totál véletlen olyan országokba mentek "demokráciát" szolgáltatni, ahol rengeteg olaj van. Továbbá,

1. Tény: egy kecskepásztor kijátszotta az NSA-t, CIA-t szeptember 11-én


2. Tény: szaúdi, és pakisztáni emberek tervelték ki, és egyiptomi állampolgárok hajtották végre.


3. Afganisztánt, és irakot vádolták, majd szállták meg.


De éljétek csak egy álomvilágban, a rózsaszín felhőtökben, és temessétek el magatokat a tudatlanságotokban, és emlékezzetek: én szóltam előre...


Azt, hogy pakisztánban izraellel mit tesznek nem ragoznám, mert a begyepesedett tudatlanságotokkal, úgy is hülyének néznétek, ahelyett, hogy utána olvasnátok a dolgoknak, hogy mi is folyik ott, és mi az amit a hiradóban mondanak.

2016. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

"de ti tudatlanok szavazzatok csak le"

Te nagyon "tudós"!

Szerinted egy ország, amelyet óceánok és tenger határol, amelynek akkor tavai vannak, mint a fél Magyarország előbb fogy ki a vízből mint mi? Szerinted olcsóbb a vizet ezer kilométerekre szállítani, mint desztillálni/ emberi fogyasztásra alkalmassá tenni? Szerinted az űrhajók/ űrállomások hogyan oldják meg a vízszükségletüket?

2016. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát aki azt, hogy ezek csupa mérnökök, egyebek biztos. :D


Persze a fideszék ezt ügyesen meglovagolták most, de az ejrós democsokrácia szerint persze "neeem lesz betelepítés", bár azért majd büntetést fizettetnének.


Meg hát a sok díszliberális szerint amúgy sem ide akarnának jönni, akkor a migrácsoknak is akarata ellenére menne a dolog vagy mi? :)

2016. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gauldoth ***** válasza:

4. 12. és egyebek írója.


Én hellyel közzel veled vagyok. Amerika tény, hogy kihasználta erő, gazdaság és médiai fölényét. És ha kellene valami nekik tőlünk, így vagy úgy megszereznék tőlünk is, azt gondolom. De egy valamit nem értek. Hogy igazán ez hol vág itt témába.

2016. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!