Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó ötletek ezek ahhoz, hogy a...

Jó ötletek ezek ahhoz, hogy a Fidesz megszilárdítsa a hatalmát?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de engem zavar az állandó Fidesz-ellenes hangulat.

2010 óta amióta kormányra kerültek azóta állandóan hallattja a hangját a baloldali ellenzék, folyton uszít és mocskolódik a kormány ellen.

Pl. mostanában mindennap hallani, hogy Mészáros Lőrincen meg Habonyon rágódnak.

Mindig tüntetnek, felszólalnak, zavarják a vizet.PL a pedagógus tüntetés kapcsán is.


A médiában is állandó a kormányellenes hangulat.

Nem csak politikai témájú dolgokban ha nem gyakran más dolgokban is előjön Orbán szidása.


Meg persze személyes tapasztalatom is van arról, hogy sokan mocskolják a kormányt.


Úgy gondolom, hogy ha ezt hagyják akkor továbbra is nagy zűrzavar lesz és ez a demokrácia megosztja az embereket.


A kormánynak szerintme hatalmának megszilárdítása érdekében ilyen intézkedéseket kellen hozni:


-baloldali és liberális pártok, mozgalmak felszámolása

ezek az ellenzéki erők sok vizet zavarnak és káros tevékenységet folytatnak a nemzetre nézve, valamint kormányzásuk idején pusztulás szélére sodorták az országot.


-média teljes megszerzése: Amíg vannak balliberális médiumok addig folyamatosan kelteni fogják a feszültséget ilyen pl az ATV és az RTL Klub ezeket meg kell szereznie a kormánynak


-propaganda: A kormánynak tudatnia kell a médiában, hogy az ország és a nemzet érdekében cselekszik


-A Fidesz-KDNP mellet csak jobboldali erők működhetnének, mert a balliberális és kommunista erők felforgatnak és veszélyesek a kormányra nézve


-tilos lenne tüntetni, demostrációkat szervezni a kormány ellen


-besúgóhálózatok kiépítése: szerintem ez egyáltalán nem ördögtől való ahogy azt sokan mondják. Tilos lenne a rendszert mocskolni és aki tud valami ilyesmiről azt fel kell jelentenie. Itt nem csak jelentős politikai dolgokra gondolok ha nem ha pl egy társaságbal elhangzik egy "köcsög Orbánozás" akkor is.


-erős központosított ideológia alapú kormányzás, mert a demokrácia zavart kelt és megossza az embereket


Ennyi.


Szerintem szükségesek ezek, mert csak így lehet rendesen kormányozni az országot, különben az ellenzék mindig zavarni fogja a vizet és megosztják az embereket.


Ezen intézkedések biztosítanák a teljhatalmat a Fidesz számára?



#FIDESZ #Orbán Viktor #tekintély elvű rendszer
2016. máj. 10. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Túlbonyolítod. Tiltsunk be mindent! Éljen Kádár János! Vagy most kiről van szó?
2016. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom eldönteni hogy trollkodsz vagy csak agyadban vannak a gondok. De ha ennyire imádod...az összes vagyonod ajánld fel a Fidesz részére és szeresd őket.
2016. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=NZQQdlPoz5g

ahhhaaaaahaaaahaaaahaaahahahhaaaahhaa

trollooo trollololoooo

2016. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell ide ennyi cifra trükk. Évi két rezsicsökkentés és nyugdíjemelés is elég, mellette már csak rendszeres odamondogatás kell Brüsszelnek, a proli meg máris dicsőíti Orbánt a pörköltszaftos atlétájában.
2016. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én ezt megnézném, ahogy a pár százezer itthon ember távcsővel figyeli egymás minden mozdulatát.
2016. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ezt hívják narancskommunizmusnak.
2016. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Ja,ezt hívják narancskommunizmusnak."


Tévedsz. A Fidesz antikommunista párt.

2016. máj. 10. 15:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom ti, hogy vagytok vele de engem zavar az állandó Fidesz-ellenes hangulat."


Akkor nem kéne annyit lopni és baromságokra szórni a pénzt.

2016. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Ezen intézkedések biztosítanák a teljhatalmat a Fidesz számára?"


Nem, ezek egy jobbágylázadást és az ország tömeges elhagyását biztosítanák a Fidesz számára.

2016. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,persze,antikommunista,csak közben rengeteg dolgot államosít,dohánymutyi,közmunka,stb totális kapitalista intézkedések...
2016. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!