Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos fiataloktól kérdezném...

Jobbikos fiataloktól kérdezném: Akkor is a Jobbiknak adnátok le a kopogtatócédulát, ha az nyilván van tartva, és tudnátok, hogy emiatt kirúghatják a munkahelyéről anyáto-apátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

az b@szna be


akkor nem demokráciába élnék te süket

2010. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

fideszesk akkor is rájuk szavaznátok


ha eladják az országot éy

anyátok apátoknak nem lenne munkája?


gg

2010. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
nem hiszem, ha ilyen derülne ki ,hogy ennyire diszkriminálni akarnak, akkor rohadt nagyot csalódnék bennük.
2010. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Első,kösz,hogy tegeztél,és "süketnek" neveztél egy 42 éves anyát.... Sajnos ez a valóság. Ne beszélj demokráciáról amikor gőzöd sincs mi folyik ma Magyarországon. Szerintetek a kisujjamból szoptam ki a dolgot?? Ilyennel nem lehet viccelni...Szóval, várom az értelmes válaszokat!
2010. ápr. 9. 11:49
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Én válalom, akár a mártírságt is, inkább legyek történelmi hős, mint egy fosos senki
2010. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kedves 42éves anya én 37 vagyok. Honnan tudod, hogy a válaszoló mennyi? Lehet akár 60is. Rá van írva a válaszára?
2010. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nyilván van tartva,kinek adtuk le a k.cédulákat....Aki nem annak a bizonyosnak,az reszkethet, várhatja a leszámolását...sajnos, ez ma a valóság.De az már nem jut el a tudatukig, hogy egy dolog,kinek adom le, szavazni már arra fogok,akire én akarok!( vagy még a fülkét is bekamerázzák???)
2010. ápr. 9. 11:56
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves 37 éves,most ne ezen akadj már fel,jó?Ez a legfontosabb probléma mist, nem hiszem... Egyébként, a stílusából meg lehet állapítani...Mert az egy tinédzserre vall...
2010. ápr. 9. 11:59
 9/27 anonim ***** válasza:
Simám leveszik az ujjlemonyatot a céduláról. aztán este meg majd kopognak az ajtón
2010. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha ezt viccnek szántad, valahogy nem tudok röhögni rajta...
2010. ápr. 9. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!