Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Puzsér Róbert...

Egyetértesz Puzsér Róbert azon kijelentésével, hogy Magyarországon két generáció nem nőtt fel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=JLLIUOl73Yw


legvége felé van.


2016. máj. 13. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
egy kb. másfél órás dolognál mondod hogy vége felé.. időpontot mondhatnál azért. Így meghallgatás hiányában mondhatom hogy Puzsér általában okos dolgokat mond, ő az az ember akit nem érdekel a hírnév, meg hogy médiából gazdag legyen, hanem próbál azon emberekhez szólni, akiknél még van remény és jó útra téríteni őket.
2016. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Már bocs, de Puzsér is erősen a parasztvakítás kategória.

Elég a Forrás c könyvét megnézni.

2016. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Attól tartok, hogy leginkább a Puzsér nem nőtt fel.


(Egy kritikus már mindenhez ért, a demográfiához is?)

2016. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Puzsér egy végzettség nélküli okoskodó, akinek anno megtetszett, hogy az emberek mennyire vevők voltak Csernus Imre odamondogatásaira és próbálja lemásolni őt.


Normális link nélkül csak általánosságban mondhatom el a véleményem róla, hogy tényleg egy parasztvakító, buta emberek szemében nagyon műveltnek tűnni akaró, erőlködő valaki, aki abból él, hogy figyelnek rá.

2016. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Puzsér történelem tanár, van végzettsége.
2016. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Először definiálni kéne a "felnőtt" fogalmát.
2016. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

"Puzsér történelem tanár"


itthon valamiért minden félőrültnek tanár diplomája van...

2016. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem Puzsér egy tipikus médiabohóc.Orrba-szájba fikázza a bulvárt is,amely nélkül a nevét sem ismerné senki.Lehet,hogy vannak értelmes gondolatai,de én egyszerűen nem tudom komolyan venni ezt az embert.
2016. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Hogy le lett pontozva az a válaszom h Puzsér történelem tanár! Csak sajnos ez egy tény, nem pedig tetszik-nem tetszik kérdése.
2016. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem én pontoztalak le, de én úgy értettem, hogy vonatkozó végzettség nélküli. Csernus pszichiáter szakorvosként ekézte az embereket, Puzsér meg a politikától a kultúrán át a kisnyuszikig mindenhez ért, legalábbis önmaga szerint.
2016. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!