Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sztetek ezt szatirikus poénkén...

Sztetek ezt szatirikus poénként tették ki a minisztérium honlapjára?

Figyelt kérdés

Ezt találtam:


"A korrupciógyanús cselekményekre, korrupciós kockázatokra vonatkozó közvetlen bejelentéseket az Emberi Erőforrások Minisztériuma az alábbi elérhetőségeken fogadja:

Tel: +36 (1) 795 5423

Email: integritas@emmi.gov.hu"


Könyörgöm, egy olyan országban, ahol az egész államberendezkedés a korrupción alapszik, komolyan gondolják, hogy ide bárki bejelent bármit?


Mit gondoltok? (én nagyon jót nevettem ...)


2016. máj. 14. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is annyira hülye ötlet, bejelentik a már feltűnően nagyon korrupciógyanús ügyeket, a kormány meg majd elsimítja, hogy ne szúrjon szemet senkinek, és minden mehet uganúgy tovább.
2016. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Itt korrupciógyanús cselekményekről és korrupciós kockázatokról van szó és nem az egyértelmű korrupcióról. Vagyis ez azt jelenti, hogy ügyelni kell az ezen fogalmak körébe utalható tranzakciók minőségi fokára, tisztaságára. Mert nem szabad, hogy mindenféle dilettánsok, Mekk Elek módjára, hiteltelenné tegyék mindezen fogalmánakat.


És ráadásul még az emberek jókedvére, az olcsó, mindenki számára elérhető szórakozásának lehetővé tételére is van gondjuk, ahogy ezt a kérdés feltevójének bizonysága is alátámasztja.

2016. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ez nem poén!!!

Bármikor tehetsz bejelentést, és ki is fogják vizsgálni.

A kormány nem szereti a konkurrenciát.

2016. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ahah

na tudod, jártam én már úgy h tettem bejelentést hasonló jellegű, igen durva hivatali visszaélésekkel kapcsolatban, a vége meg az lett h majdnem engem csuktak le :-) szóval ez is lehet egy szempont, hogy aki netán tud vmit, azt gyorsan eltegyék az útból ... szóval tényleg nem is hülye ötlet ez részükről.

2016. máj. 14. 10:50
 5/14 anonim ***** válasza:

most gondold magad a minisztérium helyébe kérdező...


te mit csinálnál, ha megkapnád a leveledet, hogy orbán korrupt' csukják le!!!444

2016. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ja és persze azt is nagyon jól kivizsgálták, született róla kb 30 oldalas jegyzőkönyv, csak aztán azon is fetrengeni lehetett, olyan ellenőrzési "megállapításokat" írtak le ...

Emberek, én sokszor azt látom, hogy ilyen ország talán nincs is több, és csak hátramenetben vagyunk, ez főleg a leggázabb.

2016. máj. 14. 10:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Hiába, a látszatra adni kell.


Mindenesetre az is jó nagy hülye, aki bejelentést tesz.

2016. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem az ország van hátramenetben, hanem te ülsz fordítva a lovon kérdező...


nem tudom miért nem te írod ezeket a 30 oldalas semmit mondó elemzéseket

végzettséged nincs hozzá (de még érettségid sem), de láthatóan őstehetséggel van dolgunk

2016. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, jó nagy hülye, ez tény, csak tudod, az ember először próbál kis naiv állampolgár lenni, és bizony kell jó pár év, míg megtanulja, hogy csak falakba ütközik, ha nem áll be a sorba és szigorúan kuss van. hidd el, civilizált embernek elképzelhetetlenek az itteni történések, és ezt azért mondom, mert hála az égnek én se sokat élek Maon + amikor mégis, elég sok külföldi ismerős jön hozzám, aztán keményen kikerekednek a szemeik 1-1 ügyről értesülve ...
2016. máj. 14. 10:56
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

na és ezt részleteznéd is nekem?? szóval az ül fordítva a lovon, aki nem megkenegetés útján akar valamit elérni? vagy mire gondolsz?

2016. máj. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!