Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki azért van a színesbőrűek bevándorlása ellen, mert szerinte csúnyák?

Figyelt kérdés

Egyszer itt a gyakorin olvastam egy véleményt, hogy azért ne jöjjenek ide a négerek, mert rondák, úgy néznek ki, mint a gorilla.


Egy orosz fórumon írta egy orosz, hogy emlékszik rá, hogy 5 éves korában látott először négert az utcán és halálra rémült tőle, azóta utálja őket, és Oroszország mennyivel jobb, mint a Nyugat, mert egész nap lehet a főtéren üvöltve szídni a négereket.



2016. máj. 17. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Mi ezzel a probléma?

Miért, szerinted szépek?

2016. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2016. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Joga van hozzá, hogy kerülje a csúnya embereket. Én is kerülöm őket, ha rajtam múlik. Ha biztosan tudom, hogy segítségre szorul, akkor segítek neki, amennyire tőlem telik, de csúnyák között, mellett önként nem fogok élni.
2016. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy szegény beszűkült, ha ilyen előítéletei vannak.
2016. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Azt, hogy ezer más dolog miatt lehet nem örülni a bevándorlásuknak, találjon jobbat.


Én például azért nem örülök nekik, mert már egyetemi kollégiumokban, a népeik elit értelmiségének fiataljai is úgy viselkednek mint a disznók.

2016. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha valaki kerüli a kinézetük miatt a feketéket, az nem egyszerűen csúnyának tartja őket, az fél tőlük. A megalapozatlan félelmet pedig fóbiának hívják és pszichiátriai kezelésre szorul.


"Joga van hozzá, hogy kerülje a csúnya embereket."


Ti mindenre azt mondjátok, hogy joga van hozzá? Már olvastam olyat, hogy joga van hányingert kapni a cigányoktól, joga van undorodni a feketék látványától, joga van viszolyogni ha ránéz egy kézenfogva sétáló meleg párra, de olyat még sose hallottam tőletek, hogy joga van az utcán annak az ölébe ülni, akit szeret. Nem baj, biztos ilyen az értékrendetek.

2016. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Sokan azért nem szeretik a csöveseket mert büdösek. A látás is ugyanolyan érzék mint a szaglás, ha számára undort kelt a négerek megjelenése akkor ez van, vagy megszokod vagy megszöksz.
2016. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Ő sem köpné le őket, csak nem akarja, hogy idejöjjenek és elkerüli őket amennyire lehet. Nem értem miért kell egyből extrémkedni
2016. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem se jöjjön egy se, mert rettentő rusnya egy népség.
2016. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
A kinézetük a legkisebb baj velük. Felőlem lehetnének kétszer ilyen rondák is, ha tudnának úgy viselkedni, mintha emberek lennének.
2016. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!