Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Titeket nem...

Fideszesek! Titeket nem zavar, hogy felesleges dolgokra szórja a pártotok a pénzünket?

Figyelt kérdés

2500 embert számoltak a kisvasúthoz eredetileg, amikor nagyon jól tudták, hogy erős napokon sem lesz 600-nál több utas. Ezek szerint vagy számolni nem tudnak, vagy pontosan tudták, hogy a vasút veszteséges lesz. Szerintetek melyik?


[link]


De meg lehetne említeni a Liget Projectet is. Senki sem kér a múzeumnegyedből és turisztikailag sem logikus egy városban minden múzeumot egy helyre építeni. És azt a kevés zöldterületet, ami maradt, minek kellene elvenni az emberektöl?


Vagy az őrületes stadionépítési láz, miért van? Fociban nem vagyunk jók. Sokkal jobbak vagyunk úszásban, vízilabdában, mégsem azt fejlesztik. Hiába van már ennyi szép stadionunk, még mindig sehol sem vagyunk.

Vagy én vagyok lemaradva?


Vagy Paks 2-nek mi az értelme? Esetleg áramhiány lenne az országban? Komolyan jó ötletnek tartja bárki, hogy az Oroszok felé adósodjunk el? Akik elvették krímet, csak mert úgy tartotta kedvük? Vagy, akik Ukrajnát lerohanták?


Vagy az Olimpiai játékokra való pályázás? Tényleg megtehetjük, hogy ilyenre költsünk? Ez most a legfontosabb?


Ez csak pár kiragadott példa a fidesz monumentális pénzszórásai közül. Komolyan, erről mit gondoltok?


Nagyon kíváncsi vagyok! És mielőtt bárki baloldalinak titulálna, nem, nem állok egyik párt mellett sem. Én csak egy egyszerű magyar ember vagyok, aki szeretne hű maradni a hazájához és hinni benne.


2016. máj. 18. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Az Indóház Online is beszámolt erről!

Ugyanezt említette, hogy röhejesen alacsony a kihasználtsága!

2016. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem.
2016. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen megszólítós kérdéseket miért írjátok ki? Komolyan azt hiszi bárki is, hogy mondjuk egy ilyen masszívan Fidesz utáló kérdéshez fideszesek fognak írni? De ugyanez van a liberálisokat, baloldaliakat, jobbikosokat megszólító kérdésekkel is. Én le tudnám írni a véleményem, de engem "mocskosbaloldalinemzetellest" a Soros pénzzel (bár úgy lenne :-P) szóval nem én vagyok a célcsoport.
2016. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem felesleges, csak nem közérdekű.
2016. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fideszgyűlölö a kérdés. Ha igen, elnézést, nem az volt a célom. Igyekeztem objektíven fogalmazni.


Valóban megkérdöjeleztem néhány dolgot, a a megkérdöjelezés még nem kritika.

2016. máj. 18. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért ilyen alapon az összes múzeumot be lehetne zárni, ha nem profitorientáltan működik (mégpedig ez szezonon kívül eléggé ritka).


Ezt a kisvasútat is meg lehetett volna oldani, ha legalább 2 forgalasabb útszakaszt kötnek össze vele, de egyértelműen a pofátlan lenyúlás volt a cél.


Meg nem mondom már melyik politikus mondta, de ő azzal érvelt a stadionépítés mellett, mert vizi sportokban amúgy is jók vagyunk. (logic fail)


Paks esetében már más a helyzet. Igencsak régóta ráfért már a korszerűsítés. Gond vele, hogy ezt nemzetközi pályázat nélkül, titokban kötötték.

2016. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Meg nem mondom már melyik politikus mondta, de ő azzal érvelt a stadionépítés mellett, mert vizi sportokban amúgy is jók vagyunk"


Meg valamelyik Fideszes politikus azzal érvelt a stadionok mellett, mondván "Azért kellenek a stadionok, hogy jobb lesz az egészségügy!" xD

2016. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket,mivel rengeteg adókedvezményt kaptak.
2016. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod engem inkább Gyurcsány g*eci öszödi beszéde zavart. A Fidesz egy nagyon jó párt de ők sem lehetnek tökéletesek.
2016. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, 9-es igazad van!
2016. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!