Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Erről mi a vélemén...

Fideszesek! Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem hosszú a cikk, de beleolvasva, le lehet szűrni belőle a tartalmat. Jó döntésnek tartjátok a Felcsúti kisvasutat, ha igen miért, ha nem, miért?


Személy szerint azt gondolom, hogy akárki, akármit mond, jópofa, mert lehet, hogy veszteséges de legalább addig is épül valami. De a ti véleményetek érdekel.


2016. máj. 18. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy veszteséges kórháznak több értelmét látnám.
2016. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

"lehet, hogy veszteséges de legalább addig is épül valami"


Ezt ugye most valami iroikus megjegyzésnek szántad?

2016. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom jópofának, én azt tartanám jópofának (ha már kisvasút) hogy olyan kisvasutak újulnának meg vagy bővítenék aminek van értelme. Erre egy jó példa a Mátrába lévő kisvasút. Ott van látnivaló, sokan mennek kirándulni, van értelme. De oda a felcsúti pusztába 10 tehén közé minek?
2016. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi az emútnyócévben is épült...
2016. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fideszesek még nem írtak ide.
2016. máj. 18. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem is nagyon fognak! Ez nekik is elég nagy égés, az mszp-sek sem védték a védhetetlen ügyeket.
2016. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Akkor most ír. Mivel nem vagyok felcsúti, sosem jártam arra, teljes mértékben hidegen hagy a dolog. Az jobban érdekel, hogy az én lakóhelyem az elmúlt 2 évben többet fejlődött, mint az azt megelőző húszban.
2016. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

A fideszesek pont olyan sügérek az ügyben, mint te.

Nem baj, ha lopnak, me a zemeszpé is lopott meg nem baj, ha veszteséges, me legalább épült valami.

Na, ezért tart itt Magyarország.

2016. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a baj ebben, hogy a fideszesektől erre nem biztos, hogy kapsz kielégítő választ. Ha valaki fideszes, akkor azét van ez, mert el van a bőrében, "jól" érzi magát. Emiatt rohadt keveset foglalkozik a politikai vagy közéleti dolgokkal. Egy ismerősöm aki fideszes, de amúgy full sötét ehhez, ennyit mondott nekem Orbánról mikor kértem tőle véleményt:

"Jól csinálja!"

Szóval kb ilyen válaszokra számíts a fideszesektől. Mármint ilyen témában. Szóval nem leszólás, félreértés ne essék. :)

2016. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!