Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről fideszesek?

 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ellentmondásos a kérdés.
2014. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az ellentmondás a kérdésben?
2014. ápr. 27. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
too long didnt watch
2014. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha kiemelnéd, miről beszél. Nem fogom végignézni.
2014. ápr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát én se nézem végig de fidesz szavazó vagyok és ugyan úgy elítélem sok cselekedetüket sőt sok minden dolgukkal nem is értek egyet. De rájuk szavaztam mert nincs normális alternatíva. Na erre voltál kíváncsi?Majd ha értelmes ellenzék lesz rájuk szavazok.
2014. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne provokálj kérdező!

A legtöbben még nem kapták meg a válaszhoz szükséges instrukciókat, mit mondhatnának hát. Káromolnak addig is.

2014. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az első öt percben kiderül, hogy miről van szó. Bezzeg a Hírtv-t és a közmédiát órákig bámuljátok. Egyébként Kishantos ügyéről beszél Ángyán József. Érdemes lenne megtekinteni, főleg nektek, miután nem hinném, hogy a pártmédiából ezekről az információkról értesülnétek valaha is.
2014. ápr. 28. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Fidesz szavazóként teljesen elítélem hogy be szántották a földeket. De továbbra is tartom hogy nincs normális ellenzék akire szavazzak.
2014. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz......................no comment. Remek példa rá hogy az aljasságot a végtelenségig lehet fokozni.
2014. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fideszes voltam sokáig és pontosan a kishantosi történet kapcsán vált teljesen világossá számomra, hogy többé nem szavazhatok rájuk.
2014. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!