Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire szánalmasan...

Miért ennyire szánalmasan nevetséges az állatkínzásért járó "büntetés"?

Figyelt kérdés
Ráadásul felfüggesztettet meg fogházat szoktak kapni, bármit is követnek el..ez vicc. Ja, és ne gyertek már azzal, hogy "embereket gyilkolnak le" meg hogy "van ezer más, mint ez", persze, de én most ezt kérdeztem.

2016. máj. 18. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert az állatoknak nincs lelkük.


[link]

2016. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az állatokat, de azért kissé ellentmondásos ez. Csirkéket ketrecben tartani a tojásukért, tehenektől elvenni a borjúkat és géppel fejni őket stb. szintén állatkínzás, ráadásul ipari mértékben, az embereket kiszolgálva történik.
2016. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi itt macsó, balkáni társadalom vagyunk, na nehogy mán ilyen semmi dolgokon fennakadjunk, mint az állatkindzsás vagy mi.
2016. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is mindig csodálkoztam, végre van törvény, miért töketlenkednek a bírók, akiknek egyedül hatalmukban áll megállítani az ilyeneket. Bár én a börtönbüntetésnél fontosabbnak tartanám az örökre szóló eltiltást mindenféle állattartástól.
2016. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozom. Kimegy a városi a faluba, meglátja, hogy az öreg néni kikötve tartja a kutyát, és feljelent. A néni meg bíróság elé kerül, és nem érti. A kutya dolga az volt mindig is, hogy őrizze a gyümölcsöt, ne lopják le a fáról, ezért ki volt kötve a fához. Így csinálta az anyja, a nagyanyja és minden felmenője.

A kecskét is kikötik, hogy ne rágjon meg mindent, az mégsem zavar senkit. A nyulat meg ketrecben, még le is vágják. A csirkét szintén, az nem állatkínzás? A kutyás feljelentők röhögve pálinkáznak végig egy disznóölést. Hülyék ezek az emberek? - gondolja a néni valószínűleg jogosan.

Ja, és a macskát sem etette, csak néha, az is baj. Hát fogjon magának, egeret, mindig is így volt, a macska megfogta, ami kell neki, maximum némi maradékot kapott. A kutya dettó. De most már ez is állatkínzás, ha nem vesznek neki cseppit.


Most erre mit lépjen a bíró? Miért bűn, amit a néni csinál?

2016. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"A nyulat meg ketrecben, még le is vágják. A csirkét szintén, az nem állatkínzás?"


Nem a tenyészállat levágásával van a gond, amire elvileg szintén vonatkoznak szabályok, hanem a kínzással! Ha én a kutyámat az autóm után kötöm, úgy húzom, hogy életben maradjon, megverem, rugdosom stb.

2016. máj. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!