Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire szánalmasan...

Miért ennyire szánalmasan nevetséges az állatkínzásért járó "büntetés"?

Figyelt kérdés
Ráadásul felfüggesztettet meg fogházat szoktak kapni, bármit is követnek el..ez vicc. Ja, és ne gyertek már azzal, hogy "embereket gyilkolnak le" meg hogy "van ezer más, mint ez", persze, de én most ezt kérdeztem.

2016. máj. 18. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert az igazán nagy bűnelkövetőknek nincs hely a börtönbe, nem hogy az állatkínzóknak lenne hely. Amúgy én már csak nevetek hogy állatkínzás nagyobb hírérték mint hajléktalan és öreg nyugdíjasok halála....
2016. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

# 1/1 Időpont ma 19:44


Az állatkínzóknak általában komoly pszichés problémája van, ami által a társadalomnak is kárt okozhat. És azért hír, mert még mindig enyhe büntetési tétel.


Tőlem lehetne 2 millió kp is, ha nincs hely a börtönökben. Állambácsinak úgyis kéne pénz még. :-D

2016. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem túl van ez hájpolva. Ha egy kutyát nem etetnek rendesen, viszik orvoshoz stb., akkor háborog az egész Blikk-olvasótábor, feljelentenek meg minden. De a gyerek nugidtan éhen halhat a luxuslakásban, mert abba beletojik a környezet.
2016. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

# 3/3 Időpont ma 19:55


Ezt pont rosszkor sikerült közölni, most van tele eléggé az internet a fényevő ghcikkel akik éhenhalasztották a gyereket.

2016. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, és mindenki békésen tűrte, amíg meghalnak a gyerekek. Miközben ha látnak egy kikötött kutyát, akkor hívják a rendőrt. Ha látnak egy elhanyagolt gyereket, abban meg belesz...rnak.
2016. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

# 5/5 Időpont ma 20:02


Látom nem ismered az esetet: A közvetlen szomszédság a gyerek létezéséről sem tudott, csak miután a hírekbe bekerült, hogy halálra éheztették...


Egyáltalán nincs szemhunyás a gyermeki problémákkal szemben, nem tudom ezt honnan veszed.

2016. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Pont innen, hogy a közvetlen szomszéd sem tudta. Nyilván nem is sírt az a gyerek sosem. Meg az orvos sem, meg a védőnő sem. De ha állat lett volna, valami lelkes állatvédő biztosan tudta volna.


Kb. ez a helyzet: [link]


Az éhező, rongyos gyerek nem cuki, nem illik a Magyarország jobban teljesít fílingbe. De a kutyának legyen már aranyélete, és ha valaki nem ad neki rendes tápot meg nyalja ki a valagát, az csukják le. Egy jómódú társadalomban ez a fő probléma.

2016. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

# 7/7 Időpont ma 20:10


Neked elmentek otthonról, komolyan. Nézz utána szerintem alaposabban annak az ügynek mielőtt vádaskodsz a szomszédokkal szemben.


Egész egyszerűen nem így van amiről te beszélsz, nem tudom hol tapasztalsz ilyet. Még a médiában sem kap nagyobb figyelmet, nem hogy kívüle...

2016. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó, a 68%-os valószínűleg nem értette meg a kérdést, sebaj...
2016. máj. 18. 20:29
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ez múlthét csütörtökön történt.

Egy másfél éves kislány éhenhalt. Novemberben még 7,most 3-3,5 kilós csontsovány állapotban meghalt.

A nagyobbik gyereket elvette a gyűmügy. 2013-ban a most meghalt pici előtt ez a gyerek is lefogyott az ismerősök szerint.

2016. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!