Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gödöllői cukrászda esete...

A Gödöllői cukrászda esete ékes példája a magyar igénytelenségnek?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy szegény bácsinak ez volt a hivatása, és biztos nagyon finom fagylaltot csinált, de ennek ellenére tényleg borzalmas körülmények uralkodtak ott. Miért kellet halálosan megfenyegetni azt, aki (teljesen jogosan) feljelentette azt a helyet?


Szerintem az, hogy az emberek mennyire felháborodtak ezen, csak azt az idióta mentalitást mutatja be, ami szerint csak az a jó, ami régi, megszokott, és még egy patkányürülékben fürdő kórtenyészetről is képes megenni a rozsdás fagyit mert az eredeti és magyar...


2016. máj. 19. 13:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Mindenütt vannak igényes és igénytelen emberek.


Utópia lenne az a hely ahol csak igényesek lennének :). De ha tudsz ilyet mutasd meg nekem, veszem a repülőjegyet

2016. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Mert nem adtak neki esélyt sem hogy kijavítsa honnan tudja a bácsi mi az eu szabvány meg miből fedezze. Dolgozik fiatalkora óta ez a hála.
2016. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Az idióta mentális, az a névtelen feljelentgetős. gerinctelen, arcát nem vállaló.

Mint régen az ÁVO alatt.


Álljon oda az öreg elé és mondja azt, hogy egy mocskos, lepukkant cukrászda ez, így megyek és feljelentelek. De neeem. Suttyomban, jó magyar hozzáállás szerint.

2016. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%
mentális = mentalitás
2016. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Mert nem adtak neki esélyt sem hogy kijavítsa honnan tudja a bácsi mi az eu szabvány meg miből fedezze. Dolgozik fiatalkora óta ez a hála."


Én nem a szaktudását vagy az érdemeit firtattam. Arról a helyről bármikor elterjedhetett volna egy járvány. Lehet, hogy aki feljelentette is azért tette, mert megbetegedett tőle. Az EU ész nélküli fikázása helyett meg azt kellene megérteni, hogy ezeket a szabványokat nem poénból találják ki, 2016 van nem 1966, de úgy látszik egyesek még most is a Kádár-korszakban élnek.

2016. máj. 19. 13:24
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

3 Bocs, de ez baromság, ha valaki odaállt volna a bácsi elé, akkor nem történt volna semmi. Szerinted bezárja azért mert egy akárki szerint koszos a cukrászdája?

Nem bejelentésre, hanem alapból is az összes helyet ellenőrizni kellene, mert naponta látom a hírekben, hogy milyen szörnyű körülmények között készítik az ételt, élelmiszert. Az is felháborító, hogy a legtöbbször nem lehet tudni, melyik gyártóról van szó, mint pl. most a tofut gyártó üzem kapcsán. Én eszek tofut, jogom lenne tudni, hogy honnan ne vegyem.

Ami a bácsit illeti, biztosan egy cuki 80 éves bácsi, akit megsajnáltak az emberek, ez valahol jó is, mert legalább van bennük némi emberség, amit manapság ritkán vélek felfedezni a nagy többség esetében. Ugyanakkor viszont a minimum az lenne, hogy a bácsi is próbáljon haladni a korral, olvastam vele egy interjút, abszolút nem érti a lényeget, meg azt hogy vannak bizonyos szabályok, amit 1950-ben (talán) még nem kellett betartani, manapság viszont kötelező.

2016. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
Ezért mondom hogy honnan tudja. Nem azt hogy nem jogos hanem hogy tök öreg eddig így csinálta mostanra elavult oké akkor mondják.meg neki ne pedig egyből büntessék.
2016. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
Mivel ha én nem tudom hogy tilos cigizni egy étteremben mert semmi tábla de már büntetnek felháborodok vagy ha nem jelzi semmi hogy tilos parkolni de már jönnek büntetni felháborodok.
2016. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De én ezt nem hiszem el, hogy az elmúlt ~20 évben egyszer sem említette neki senki, hogy valamit változtatni kellene... Itt nem csak arról van szó, hogy elavultak az eszközök, de egy élelmiszer-előállító intézményről beszélünk ahol a 20 éves patkányürülék van rátelepedve a munkaeszközökre.
2016. máj. 19. 13:30
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Jó az más de ha csak a gépek miatt rinyáltak az nem jogos ha tényleg fertőzésveszély emg egyebek volt ami régen is tilos volt akkor jogos.
2016. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!