Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit teszel ha? Tegyük fel...

Mit teszel ha? Tegyük fel megnyeri a Fidesz a választást, és legyen 2/3 többsége.4 év múlva nincs változás, és nincs előrelépés. Mit tesz ekkor egy Fidesz szavazó?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
van aki átáll a jobbikhoz, de nagyon sok a csőlátó közülük aki szerint isteníti orbánt. ő akkor is rá fog szavazni, mert azt fogja mondani ,h jobb mint az mszp. ezek nem pártra szavaznak, hanem párt ellen.
2010. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Fidesz szavazó, de 4 év múlva emlékezzenek rá akik ekkor ismertek, ÉN MEGMONDTAM!
2010. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 4 év múlva is sz@rban leszünk, akkor talán észhez térnek az emberek...
2010. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Fidesz szavazó (apámat meg lefizették), de én az elkövetkezendő néhány évet külföldön tervezem eltölteni. Akárki kerül is hatalomra, úgyse tud ebben megakadályozni.
2010. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem jönnek a megszorítások

jönnek a tüntetések

a tüntetések leverése

akkor a tüntetés leverése elleni tüntetés


így megy majd

szerintem nem húzzuk ki 4 évig

újra választások lesznek


főleg ha derülnek ki a dolgok...

2010. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Fidesz "új többsége" zömmel azokból áll, akik elhitték nekik, hogy osztogatással is helyre lehet hozni a gazdaságot, nincsen szükség megszorításokra. Ők korábban az MSZP-re szavaztak. Ha csalódnak a Fideszben, sokan vissza fognak térni az MSZP-hez. Így volt ez az elmúlt jó pár ciklus alatt is.
2010. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek itt már balhé lesz. Higgyétek el nekem, nem kell hozzá sok idő. A választások után a gazdasági helyzet tovább romlik. 1-2 év és sokszor annyi ember lesz az utcán mint 2006-ban. Kezdődik a káosz.
2010. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs a fidesznek új többsége csak sok csalódott egykori mszp szavazó akik otthon maradnak.

A fidesznek a nagy előnye, elkötelezett, fanatikus szavazóik vannak.Szerinted nincs változás, semmi de szerintük egy új modern Magyarország épült. Nem az számít mi történik hanem az, hogy miben hiszünk. Jobbik megerősödhet ugyan de a most otthon maradók nem a fideszre és nem a jobbikra fognak szavazni hanem valamelyik másik pártra.

Ha lesz akkor még egyáltalán szavazás.Ja és olyan kb. 20év fidesz uralom várható mert a határontúliak mind rájuk fognak szavazni.

De a felvetés egyébként abszurd és sértő mert a fidesz tökéletes.

Sosem hazudott, sosem lopott, és minden erejével azért küzdött mindig, hogy nemzetünket felemelje.

2010. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmegyek akkor az országból. Nemcsak a politikusok a hibások, hanem, a lakosság is! A kishitűek, a szarok bele csoport, meg a rabló banda, a korruptak. Szóval ők rontják el az országot. Még mindig azt hiszi sok ember h neki nem kell tenni semmi az igazságosabb világért, majd repül a sült galamb a szájába! Megmondom nem fog! Társadalmi kontroll kell, meg a másikkal való együttműködés, más ötleteinek elfogadása ha az jobb, a fafejűség nem vezet sehova! Sajnálom, h ezek miatt a hülye emberek miatt nem tud az ország felemelkedni, pedig a nemzetért cselekvő emberek már nagyon megérdemelnék! És aki a Fideszre, Mszpre, Bokrosra szavaz, az nekem utána ne jöjjön nyavajogni, mert elhajtom a p*csába! Jó lenne már ha a panaszkodás helyett elkezdenénk a problémák megoldását az országban, és mindenki kivenné a részét belőle! Példaértékű életet élne, törekedne rá.
2010. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!