Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem történt volna meg a...

Ha nem történt volna meg a holokauszt akkor most Magyarországon zsidó többség lenne?

Figyelt kérdés

Ezt, mint statisztikai tényként.

De nyilván több zsidó élne itt Magyarországon(logika) és az már bőven az 1millió felé lehetne rakni.

Ráadásul még jönnek is Magyarországra zsidók különböző országokból, ha meg elérnék a 40% feletti értéket akkor gyakorlatilag halkabb lenne az antiszemitizmus Magyarországon és bátrabban jönnének még zsidók Oroszországból,Ukrajnából,Németországból.


Természetesen lehet, hogy te sem élnél, ha nem történt volna meg a holokauszt(kivéve, ha részben vagy teljesen zsidó vagy)

Mivel kitudja, hogy a nagyapád/apád nem-e egy zsidó nőt(mivel kis változásból is lehetséges végül egy óriási változás)



2016. máj. 19. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kitudja, hogy a nagyapám/apám nem-e volt zsidó nő?
2016. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Franciáknál is vannak mégis erős az antiszemitizmus ez nem ezen múlik
2016. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#4:De, ha ideköltözne egy román cigány akkor manapság elég kevés rá az esély, hogy pár magyar pont őket fogja kiszemelni és megverni...


Mivel manapság egyes településen fehér ember nem teheti be a lábát... Igen, vannak olyanok akik megvernek egy-egy cigányt, de szerintem azok előbb fognak hazai példányokat verni, mint frissen idevándorolt cigányt.


Ráadásul manapság ahol sok a cigány ott már nincs olyan, hogy egy magyar kivétel nélkül rühelli az összes cigányt, mert a kevés normális cigányt barátjának fogja tekinteni

2016. máj. 19. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Most rámtört a deja vu.
2016. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Erre a kérdésre csak olyan választ lehet törvényileg adni, amit hivatalosan elismernek és elfogadnak.


Szóval értelmetlen volt feltenni, mivel ha azt mondom, hogy nagyjából ennyien lennének, akkor holokausztot tagadnék...

2016. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ennek a kérdésnek mi értelme van?
2016. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki zsidó.
2016. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de szerintem nem oszt nem szoroz ki zsidó ki nem. Felesleges foglalkozni ilyesmivel.
2016. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdés ott bukott meg, hogy mire érted azt, hogy zsidó. A vallásra? A népre? A közösségre? A kultúrára? Arra, aki annak vallja magát? Mert minden kontextusban más határozza meg a zsidókat (a nép megfogalmazásnál, csak a vérségi leszármazás számít, ilyenből nagyon kevés van... a vallásnál egyértelmű, azonban a kultúra meghatározásánál észbe kellene tartani, hogy így mindenki zsidó, akinek az anyja zsidó... az én esetemben tehát az anyai nagyanyám zsidó, tehát én is az lennék, ellenben ateista vagyok és sosem beszéltem a némberrel... ez problémát vet fel mindig).

Ha jól emlékszem, vannak pontos adatok a zsidók arányáról a holokauszt előttről (a népszavazáson belehetett vallani, hogy milyen a VALLÁSOD)... ezt megszorzod az átlagos népességnövekedéssel és megkapod statisztikailag a zsidók számát a "holokauszt nélküli Magyarországon"(ha szeretnéd és rám írsz, megkeresem a gimis töri füzetemet, amiben felírtam ezt a számadatot).

2016. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!