Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi történne, ha a...

Szerintetek mi történne, ha a Jobbik kormányra kerülne?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok, hogy a befektetők minden pénzt kivonnak egy csapásra az országból, hogy a forint zuhanni kezd, ezáltal a devizahitelek törlesztő részletei az egekbe szöknek. Hogy a felvásárló piacunk megszűnik, hogy az erőforrásokat megvonják egy pillanat alatt, hogy az országok vezetői inkompetensnek fogják tartani a kormányt?


Honnan tudjátok, hogy minden, amit mondanak, amivel kampányolnak, az igaz? Miért hiszitek el anélkül, hogy utánanéznétek? Azért, mert a Vona monda, vagy a Morvai? Nézzetek utána, hazugság, hogy az EU-ba több pénzt fizetnénk be, mint amennyit kapunk... Olvassatok utána.

A Jobbik az egyetlen tiszta párt?! Akkor nézzétek meg a linket: [link]


Ha egy Jobbikos politikus bukik bele valamibe, akkor ohh, ő csak egy eltévedt bárány, ha egy fideszhez, vagy mszphez csak távolról köthető, akkor már Orbán, meg Mesterházy is ilyen.


Mi garantálja, hogy nem mi, nem Jobbikra szavazók leszünk az elsők, akik megsínylik a változást, hogy nem kerülünk ki a kurucra.


Mi lesz a szólásszabadsággal, ha csak úgy bezáratnak TV-ket, újságokat, mert az nem szimpatikus nekik?


Mi értelme létrehozni egy saját erőszakszervezetet csendőrség néven, ahelyett, hogy azt az összeget egy normális rendőrség létrehozására költenék?


Miért hívjuk haza a magyar katonákat? Nem jobb, ha harci tapasztalatokat szereznek?


Miért kell bevezetni a hit és erkölcsoktatást? Én nem részesültem ebben, de mégis teljes embernek érzem magam. Ha bevezetésre kerülne, ez is plusz 2 óra lenne rengeteg pénzért, amit matek, magyar oktatásra is lehetne fordítani, ahelyett, hogy tartanának olyan órákat, ahol az ember elalszik.


Miért tiltják az abortuszt? Miért akarják rákényszeríteni egy emberre, aki 16 éves, hogy egy tévedés miatt hordjon ki egy gyereket, és tegye tönkre a saját és a gyerek jövőjét is?


Miért bukott politikusok alkotják a párt nagy részét?


Miért derül ki egyre több negatív dolog, úgy, hogy ők még kormányon sem voltak?


Miért ilyen sok a miért?


És Miért fogsz anélkül válaszolni a kérdésre, hogy elolvastad volna, vagy legalább utánanéztél volna a tényeknek?


Miért hiszel vakon egy pártban, ami a gyűlöletre épít? És aki Rákosi, aki nincs velünk, az ellenünk van felfogását vallja?


2010. ápr. 9. 22:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

az hogy eljönne végre valahára a szebb jövőt


mi történik ha a fidesz kormányra kerül?

2010. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
CSAK A JOBBIK!
2010. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

provokálsz kérdező félsz?



győzzön a jobbik

2010. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem provokáltam, kérdeztem:) Miért provokáció minden kérdés, amire nem tudtok válaszolni?:) És miért tér ki minden kényes kérdés elől a pártelnökötök?
2010. ápr. 9. 22:56
 6/33 anonim ***** válasza:

mer hülyeségeket állítasz azért :)

képtelen vádaskodásból áll a szöveged


olvasd el a Jobbik programját és majd rájössz

2010. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

"Ha egy Jobbikos politikus bukik bele valamibe, akkor ohh, ő csak egy eltévedt bárány, ha egy fideszhez, vagy mszphez csak távolról köthető, akkor már Orbán, meg Mesterházy is ilyen. "



itt van ez is


a Jobbik képviselőt lefotózták egy pinisz pumpával

hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű



a fideszről kiderült hogy lényegében egy modern AVH

2010. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom a Jobbik miért hiszi magát a megváltónak,ha ő kerülne hatalomra,mindent rendbe tudnának tenni??Főleg,hogy egy szélsőjobboldali pártról beszélünk...,ez alapból nem jó,főleg az Eu szemében..,és még ők akarják újratárgyalni a dolgokat az Eu-ban,röhögnöm kell:DD
2010. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ezt mindet onnan írtam, hogy tapasztaltam, hogy elolvastam minden párt programját, hogy látom, hogy mit csináltok, hol van itt a vádaskodás? Megvádoltam bárkit is, hogy nem hazafi, hogy az ország vesztét akarjátok?


Szerintem ti is hazafiak vagytok, csak kihasználnak titeket, pont a hazafiságotokat, és ennél szényenneltelibb dolgot nem tudok elképzelni.

2010. ápr. 9. 22:59
 10/33 anonim ***** válasza:

elég volt a politikus bűnözőkből


győzzön a Jobbik

2010. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!