Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most jobb lenne az ország...

Most jobb lenne az ország helyzete, ha a Jobbik került volna kormányra?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért... és ha nem, miért nem?
2010. júl. 23. 17:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
80%
Mi vagyok én, jós?
2010. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
79%
Ezt így nem lehet megmondani.
2010. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
47%
érdekes hogy még egyetlen pro vagy kontra jobbikos válasz sem érkezett. máskor bezzeg már megy a kőkemény anyázás.
2010. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
41%
te mit gondolsz?
2010. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%

egyik napról a másikra sosem lesz jobb! nem csodatevők.. legalább 1 év kellett volna kormányváltástól, hogy érezhetően "nagy" jólét legyen. de a kormány ezt elszúrta, igen, amit az mszp-sek átadtak azt ők eldobták, lerombolták. és igen, lehet ha jobbik kerül az élre, akkor pk nem teszik ezt.

látszat kormány. tömik a zsebüket.

2010. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
40%

IGGGGEEEEEEEEEEEEEEN

SZEBB JÖVŐT BAJTÁRSAK!!

2010. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
72%
igen , a varázspálcájukkal suhintottak volna és minden adóság eltűnt volna és most hawaii lenne :)))
2010. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
21%
persze az kellet volna még kicsi, sanyargatott sorsú országunknak hogy a jobbik nyerje a választásokat, atya úr isten...
2010. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz ezt így megmondani, nem állítom, hogy Jobbikos vagyok. Sőt a választások alkalmával azt mondtam, hogy akkor inkább a Fidesz mint a Jobbik. Tévedtem.

A fidesz a szegényellenes polititkát folytat (lsd. adójóváírás kivezetése) és a devizásokat csak nagyobb bajba sodorta mint voltak.

A Jobbik ezeket sosem tette volna meg, de még az mszp sem.

De még változhat minden, szeirntem rábérednek az emberek, hogy nagy hiba volt a 2/3. Máskor nem majd az önk. választások után, akkor majd úgyis bemutatkozik OV. Remélem a Fidesz nem húzza ki a 4 évet, könnyen lehet hogy Gyurcsány sorsára jut. Elsősorban a hataloméhes diktatórikus arogáns politikájának köszönheti és saját magának is (elvégre Orsósnak még az orra is ferde)

2010. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
68%
Jobb lenne, a cigányok nem kapnának ennyi segélyt
2010. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!