Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek itt vannak fizetet...

Szerintetek itt vannak fizetett kommentelők?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a 35%-os emberre aki reggeltől estig minden kérdésre válaszol és védi a fideszt nagyon durva módon bármiről is legyen szó.

2016. máj. 19. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, hogy vannak-e, de ezúton jelezném, hogy VÁLLALOM A BÉRKOMMENTELÉST. Pénzért azt fogok itt dícsérni, akit a kedves "vevő" csak kíván.
2016. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem tartom valószínűnek.


Viszont érdekesnek találom, hogy mindenki a fideszes bérkommentelőkre panaszkodik, amikor ha megnézzük, hogyha valaki éljenzi a fideszt nem kap jóformán még 20-40%-ot sem a válaszáért. Ellenben ha valaki nyomdafestéket nem tűrően mocskolja a fideszt és a válaszát itt-ott fűszerezi egy kis balliberális szimpátiával is az elég gyakran kap 45-75%-ot is a válaszáért.


Félreértés ne essék, nem vagyok egyik szimpatizánsa sem, én mint kívülálló ezeket figyeltem meg.

2016. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy Szerbiában van olyan, hogy vannak akik dicsérik a Szerb Haladó Pártot különböző fórumokon, azoknak feljegyzik, hogy mennyire voltak aktívak ebben. Pénzt ugyan nem kapnak ezért, de a párt "megjegyzi ezt" és amikor egy új ember fog kelleni vagy valamilyen kapcsolatok kellenének, akkor "emlékezni" fognak majd.


Ezen az oldalon mellesleg vannak a szcientológia bérkommentelői is. Név szerint kettőt is tudok.


Viszont én másféle bérkommentelők létezését tartom valószínűnek, olyan kommentekkel is találkoztam (itt az oldalon is) melyek nagyon gyanúsak ebből a szempontból.

Ezekre gondolok:

[link]

És reális esélyt adok ennek a valószínűségére is, nem tartom egyéltalán elképzelhetetlennek ezt sem:

[link]

2016. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, 200000 HUF-ot keresek/óra.

Ui.: Éljenek a rák emberek!!!!!!!!!!!!!!!

2016. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Aki hatalmon van és rengeteg pénzzel rendelkezik költhet ilyesmire.
2016. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de origo-n van ilyen like-rendszer, ha rányomsz a szívecskére, és mutatja is mennyien like-olják a kommentet. Na ez annyira elb...t, hogy ha tabletről vagy mobilról elkezded gyorsan nyomogatni a szívet, össze tudsz hozni kB 30-70 like-ot egy hsz-ra. Múltkor unatkoztam, az egyik cikknél elkezdtem így like-olni olyan kommenteket, amikkel tudtam hogy kB senki nem ért egyet. :D Utána meg is kapta az egyik, hogy na mi van a sok bérkommentelővel like-oltatod a kommentjeidet? :D

Ha valaki unatkozik próbálja ki, szerintem vicces ha szemet szúr a sok szív a többi kommentelőnek. :D

2016. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan gondolod, hogy azért valaki fizetne, hogy itt írogatsz, ami éppen eszedbe jut? Ha igen, akkor mond már meg, hol lehet jelentkezni, ennél faszább munkahelyet nem is találhatnék!
2016. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Én ismerem azt a 35%-os majomembert!

Elég agresszív kommenthuszár, aki állandóan trollkodik és már többször jelentett a Moderátornak, csak mert fikáztam a Fideszkéjét!

Fenyegetőző, erőszakos, durván odavág annak, aki szidja a szeretett vezírit!

Amikor olyan kérdéseket teszek fel neki, amik a VALÓSÁGRA akarnak mutatni, egyből "mocskos ballibsizik" meg hogy "terroristapártiakkal nem vitatkozok" meg ilyen agyament kitérő válaszokat ad!

Egy tetves troll!

2016. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek,mert nincs is rájuk szükség.Vannak épp elegen jobb- és baloldalon is,akik meggyőződésből "nyomják az ipart".
2016. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!