Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van a kormánynak, hogy...

Igaza van a kormánynak, hogy Soros állhat az egész migrációs hullám miatt? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem, igazuk van.

Soros sok pénzzel támogatja az amerikai demokratapártot.


Amit a kampányban is elmondtak, hogy legalizálni akarják az illegális bevándorlókat.Meg, minél többet.Illetve, toleranciát követelnek velük szemben.

A Republikánus párt, ennek az ellentettjét vallja.


Soros ugyanezt akarja Európában is, migránssimogatást.

Az illegális migránsok "legalizálását".


Ha az európai államok, köztük Magyarország is, nem lennének ilyen gyengék, Sorosnak semmi befolyása nem lenne.

Erős államok esetén, egy migráns sem léphetné át a határt.



2016. máj. 20. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19%

"Az, hogy segítik a menekülteket, nem jelenti azt, hogy támogatják "Európa megszállását"."

De igen, azt jelenti, mert ezek nem menekültek, hanem megszállók. Ha menekültek lennének, megállnának az első biztonságos országban.


"Ez a "betolakodó" szóhasználat meg elég visszataszító, nekem pl. te vagy a betolakodó, aki ilyen butaságokat terjeszt egy internetes fórumon."

Miért lennék betolakodó? Én a saját hazámban élek, és nem is tervezek mindenféle papír nélkül külföldre költözni azért, hogy az ottaniak pénzén élősködjek.

2016. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9%

A "betolakodó" szóhasználat még túl enyhe is.


Hiszen ahogy kinéz, még csak nem is illetéktelenül behatolnak, nem is egyedül, mint 1-2 betolakodó, nemkívánatos, oda nem való személy.

2016. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!