Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor felülök valami hullám...

Amikor felülök valami hullám vasútra vagy egy kamikaze csúszdára olyan sz*ar érzés van az egész herezacskóm és a f*arkamnál amikor lefele megyek hogy az borzalmas. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Nem merek felülni nagyobb hullámvasútra mert ez az érzés annyira rossz hogy képes lennék ki ugrani közbe.Nem is az hogy félek hogy meredek hanem attól az érzéstől félek.17/F
2012. máj. 13. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
En ugy erzem olyankor mintha feldordulna a gyomrom, de olyan csikis erzes ugyhogy szerintem vicces. xD Szerintem normalis. Biztos neked is ugyanaz tortenik a nemiszerveddel mint a gyomrommal. ._. Csak ez a ket testresz azert kulonbozo... es en lany vagyok.
2012. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hordj kényelmesebb nadrágot.
2012. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezen szakadok XD
2012. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez nekem is van mint minden férfinak :'D ezt az állapotot a szabaesés produkálja c:
2014. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!