Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fitch Ratings Magyarország...

A Fitch Ratings Magyarország államadós-besorolásáról dönt ma este, valószínűleg maradunk a bóvli kategóriában. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Csak Horvátország, Ciprus és Görögország áll rosszabbul nálunk:


[link]



#Magyarország #Fitch #Ratings #államadós-besorolás
2016. máj. 20. 20:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem vagyok elemző, csak mezei állampolgár, aki látja azt a gazdasági dilettantizmust, amit (szerintem) minden idők legsz.rabb magyar kormánya produkál, csak azt tudom nekik tanácsolni, vigyenek minden tőkét el ebből a szar országból.
2016. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
A Fitch Ratings és emlegetett társai mind amerikai hitelminősítő társaságok és mint olyanok, az amerikai kormány utasításait hajtják végre. Minden "minősítés" politikai célt szolgál, annyit is ér.
2016. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Bóvlik is vagyunk.

Ez van.

2016. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Már az nagy eredmény, ha a bóvlit megadják. Ide, épp eszű ember csak akkor hoz pénzt, ha háttér megállapodásban komoly garanciákat, kedvezményeket kap.
2016. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Ó ez már megint ilyen kormánygyalázós kérdés. Aki gyalázza a saját országát az 100 százalékot kap. aki értelmesen hozzászól az pedig nullát. Szánalmas, pitiáner gyalázkodók vagytok, akik a saját nyomorukért és szerencsétlenségükért mindig az aktuális kormányt hibáztatják. Hogy a kérdésre is válaszoljak: sokat elárul a minősítésről, ha a csődközeli görögök előttünk vannak. Faszán betartják amit az IMF, meg a németek diktálnak nekik. Meg is van az eredménye. Már szinte mindenüket eladatták velük, nyomatják a megszorító csomagokat, az adósságuk meg egyre nő. Nyaljon be a Fitch meg a S&P mindegyik politikai utasításra minősít. Aki visszapofázik pl.: Magyarország, Lengyelország akkor egyből jön a leminősítősdi. Mellesleg megjegyzem hogy Fletó, meg Libagordon idején lettünk leminősítve. Pedig azok csontig nyaltak a brüsszeli valagakba. na jöhet a 0 százalék! :)))
2016. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

#5


Lehet, hogy nem kéne rá okot adnia a kormánynak, hogy gyalázzák és akkor nem lenne gyalázva.

De ez csak az én mezei véleményem, ne is vedd figyelembe, mert én csak egy mocskos, proli jobbágyadék vagyok, aki nem ér fel a ti nagyságotokhoz.

2016. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát srácok ez nem jött össze, fel lettünk minősítve.


[link]

2016. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk azt azért hozzáfűzném, hogy a leggyengébb befektetésre ajánlott csoportba kerültünk. Ennek a neve a Fitchnál BBB, és Mexikó, Namíbia vagy Törökország van még benne.
2016. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem lep meg.

Én sem fektetnék be egy olyan országba, ahol a kormány simán gondol egyet és kivet rám csak úgy egy olyan adót, hogy teljesen veszteséges lesz tőle az üzletem, a befolyt pénzeket pedig szétosztja a cimborái között, akik még a helyemet is átveszik a piacon, ha én kivonulok onnan.

2016. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Amíg a zsidók gyűlölnek minket, addig bóvli kategóriában maradunk, függetlenül minden gazdasági mutatótól.
2016. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!