Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok ugyan "ballibsi",...

Nem vagyok ugyan "ballibsi", mégis szeretem a "Heti Hetest". Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Nyilván nem elfogulatlan műsor,de én nem érzem,hogy olyan "magyarellenes" lenne,mint ahogy ezt sokan mondják,írják.

2016. máj. 21. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagytok még így pármillóan :-)
2016. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Én meg "ballibisi" vagyok, mégsem szeretem :)
2016. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Én mostmár nem szeretem. Valahogy eltűntek belőle azok, akiket szerettem nézni, hallgatni, és akiknek a humorérzéke felülemelkedett a napi politikán.


Ettől a Hajdu Steve-től meg egyenesen csalánkiütésem van. Főleg, amióta az Aldit reklámozza baromira hiteltelen módon.


Én sűrűn vásárolok az Aldiban. Útba esik. Kedvelem. De bizisten, minél több reklámot látok róla ettől jóembertől, egyre nehezebben veszem rá magam, hogy bemenjek.

2016. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat...
2016. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokan vannak még így, azok közül is akik köpködik. De ugyanez igaz a való világra meg a többi marhaságra amit az ősmagyarok köpködnek de azért mindig tudják mi történt benne meg tátott szájjal nézik minden nap.
2016. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a Heti hetest, de az utóbbi években borzalmas lett. A Steve még elmegy, tetszik a stílusa, de például ez a Ceglédi Zoltán, meg a Para Kovács valami tragédia. Emellett nagyon unalmas lett a műsor: vannak a politikai hírek és az ökörség hírek, és olyan az egész, mintha az ökörség híreken csak átszaladnának pár erőltetett poénnal, hogy aztán a politikai híreken lehessen keseregni. És nem azt mondom, hogy nincs ok keseregni, de régen a felháborító politikai híreket is úgy kommentálták, hogy azon hangosan lehetett röhögni. Persze akkor még nem mindenttudó elemzők ültek a műsorban, hanem Hajós András, Hernádi és a többiek, akik azért tudnak nevettetni, ha az embernek bejön a stílusuk.
2016. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 4/6 Időpont ma 13:35


Amíg az emberek javarésze úgy gondolkodik, hogy aki heti hetest néz az hazaáruló sorosbérenc, addig ez nagyobb probléma, mint elsőre látszik.


(És nem csak a heti hetessel, és nem csak azzal az oldallal van így)

2016. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Főleg, amióta az Aldit reklámozza baromira hiteltelen módon. "


Félreérted szerintem az egész koncepciót. Komoly arcot vágva, de nyilvánvalóan viccet csinálva az egészből "dícséri" az Aldit. Kvázi viccet csinál abból, hogy reklámozza az Aldit, szerintem ez elég nyilvánvalóan lejön a reklámból és sokkal hitelesebb így, mintha az áruház elvárná, hogy egy híresség komolyan méltassa az ő fantasztikus áruházláncát. Nem jön le neked, hogy poén akar lenni az egész.

2016. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, de nekem az egész ember antipatikus.


Te, én egy vén tyúk vagyok, ráadásul erdélyi is, aki ott lestük a szilveszteri kabarét az átkosban a rádió mellett, és egy élmény volt. Mindannyiunknak.


Ezért kedvelem Farkasházit, Knerr Andrásról nem is beszélve. A "halló belváros"-ból idézni tudnék azóta is egész passzusokat.


De egyre cserélődnek a szereplők, Ábel Anita valahogy sehogy nem volt odavaló. Humorérzék nulla. Hiányolom Hernádit is, egészében tulajdonképpen már nem is nézem.

2016. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2016. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!