Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, hogy egyikőtök sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy egyikőtök sem tudta lezárni a kapcsolatot? Ugyan nem kerestétek egymást pár hónapig, de aztán mégis?

Figyelt kérdés

Most így vagyunk egy fiúval pont. Nagyon "bennem van" és "úgy látom", hogy ez kölcsönös is. De nagyon megbántottuk egymást és mindkettőnkben benne a büszkeség, nameg az ego, a mi lett volna ha miatt.

Nézegetjük egymást profilját szinte minden nap, a barátaitól tudom, hogy Ő is az enyémet.

Próbálok más férfivel foglalkozni, de így nagyon nehéz sajnos. Ti mit tanácsoltok?

Azt tudom, ha most én rá írnék vagy Ő rám, egyelőre egyikünk sem írna vissza a másik félnek, mert valamilyen szinten mindketten bántva érezzük magunkat. Sok a tüske, sok a seb, sok a kérdőjel.

Végülis ez egy tök jó kapcsolatnak indult, de a pasi "bekattant". Azt nem tudom miért. Én pedig nem jól reagáltam a hangulatváltozásaira.



2016. febr. 2. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Büszkeség és egó=makacsság.

2 makacs ember, nem igazán fér össze. Ott háttérbe szorul a tolerancia és empátia, inkább a büszkeséget, egót teszik előbbre. Mert már, csak azért is alapon.

Ez alacsony érzelmi intelligenciára vall. Indulatosok és durcásak vagytok.

Saját magatoknak beismeritek a hibáitokat, de egymásnak nem. Elodázzátok a dolgot és sértődöttek, dacosak vagytok egymással szemben, és nem vagytok képesek az őszinte kommunikációra. Képtelenek vagytok félrerakni a sértődöttséget, büszkeséget.

Ez pedig, nem jó ómen.Ha húzzátok-halasszátok a megbeszélést, egymásnak fogtok esni, és csak vádaskodni fogtok. Ebből a lelki nyomorból, ki kellene kecmeregni mind a kettőtöknek mert csak a lelki teher súlyosbodik bennetek. Elnyomjátok magatokban az érzéseket.

Ha valaki akar valamit, az közölje, emelje fel a seggét és cselekedjen. Ne egymásra várjatok.

2016. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mind a ketten alárendelődő típusok vagytok? Én azt vettem észre, hogy a legtöbb kapcsolatban van egy kezdeményező/irányító fél és egy alárendelődő. Probléma, pedig akkor van, ha nem tudják ki irányít(son).
2016. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én inkább irányító típus vagyok és Ő is :S
2016. febr. 4. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is rossz ómen. 2 akaratos, irányító ember, nem fér meg egymással. Csak ha tolerancia, empátia és kompromisszum van. De akkor sem biztos.
2016. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor szerintem is ez lehet a gond. Ha 2 irányító vagy 2 alárendelődő kerül össze, akkor egy idő után megakad a dolog. Olyan ez, mint a mágnes két pólusa, csak az ellentétesek vonzzák egymást...
2016. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!