Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják sokat azt,...

Miért hazudják sokat azt, hogy a migránsokat csak ideiglenesen kell befogadni?

Figyelt kérdés

Papíron ideiglenesen.

De, mennyi azaz ideiglenes?50-60 év?

Addigra, fele állampolgárrá válik, mivel Nyugat-EU-ban nagyon könnyű állampolgárságot szerezni.

Meg, megnő a számuk a magas termékenységük miatt.


Ott van az a rengeteg koszovói albán.A háború, már 20 év volt.És hazamentek?Nem nagyon.


Melyik arab fog hazamenni a szétrombolt országába?

A nyakunkon marad az összes.


Ideje lenne befejezni ezt a bicskanyitogató hazudást, hogy csak ideiglenesen kell őket betelepíteni.



2016. máj. 22. 16:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minért nem oldják meg a háborút és küldik haza őket? Mennyi nato csapat ment az isis ellen gyanúsan kevés nem is akarják legyőzni.
2016. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
"A nyakunkon marad az összes. " Ezt a megállapitást mint magyar, vagy mint europai polgár tetted? Nagyon nem mindegy!
2016. máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2#

Mint európai.


A migrik sem hülyék, oda mennek, ahol 1000 eurós a segély.Viszont, ezt mind az európai ember termeli ki.A migránsok egy fűszálat sem termelnek.

2016. máj. 22. 16:21
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
De akkor miért nem a segélyeken változtatnak?Járjon a menekültenek ellátás,munkalehetőség ha dolgozni akarnak és alkalmasak rá.De csak a háború elől menekülőknek és csak addig,amíg véget nem ér náluk a háború.
2016. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Azért hazudják mert így lehet védekezni meg mentegetőzni. Hogy csak ideiglenes. Amúgymeg kína termeli meg a valódi termékeket.
2016. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%

a migránsok honnan jöttek? hogyan?

A magyarok hogy élnek?

csak a héten 2 csecsemőt ölt meg az anyja.

A migránsok kicsit összetartóbbak.

Szerintem nem veszélyesebbek, mint bárki más.

2016. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

A menekültek befogadása alapvetően humanitárius dolog lenne, hiszen egy normálisan gondolkodó ember segít a másik emberen, főleg hogyha az a saját hazáját kénytelen elhagyni háború,éhezés vagy csak akár egy jobb élet reményében.

Én alapvetően támogatom ezt a betelepítést, viszont azokat akik nem keresnek munkát x időn belül és nem akarnak asszimilálódni vagyis valamilyen szinten beilleszkedni az új környezetükbe, azokat én is visszatoloncolnám.

2016. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem hazudják ezt. Már mindenki úgy áll hozzájuk, hogy végleg maradnak. Pontosan ezért készülnek arra rengeteg pénzzel például a németek, hogy asszimilálják őket és munkát adjanak nekik. Amikor indult ez az egész szar, akkor ment a porhintés, hogy csak a háború végéig maradnak.


7: Érdekes, olyan cikket még nem láttam, hogy magyarok erőszakoltak, vagy zaklattak volna csoportosan német nőket...

2016. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom valóban elhangzott-e ez a mondat, de szállóige Volt:


"A szovetek ideiglenesen átvették öröklakásaikat."


Tulajdonképpen ők is ideiglenesen 40 évig voltak nálunk.

2016. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

A menekülteknek menekültellátást kell biztosítani. Erre az ellátásra addig jogosultak, ameddig indokolt, tehát ideiglenes. Akkor is ideiglenes, ha ez 50 év.


Ha már nem indokolt, akkor nem maradhat, kivéve ha erre külön engedélyt kap (az egyik hivatalt sem fogja meghatni, hogy nem akar hazamenni). Tehát megint csak azt láthatjuk, hogy ideiglenességről van szó.


Ha nem érted, kérdezz bátran és segítek megmagyarázni mi a különbség az ideiglenesség és az állandóság között.

2016. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!