Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak megjön az esze, ha...

Orbánnak megjön az esze, ha Storck leegyszerűsített EB kerete kap pár pofont a németektől?

Figyelt kérdés
Mikor jön már meg az esze, hogy nem attól fejlődik a foci,ha stadionokat épít,hanem az utánpótlást támogatja? Felőlem lehet minden városban egy MŰFÜVES focipálya, de NEM STADION!! Lehetne külön Futsal órákat bevezetni a tehetségesebbeknek, a megye körzeteiben.

2016. máj. 23. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Eleve nem is az a célja, hogy a magyar foci fejlődjön, miről beszélünk?
2016. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Orbán egy beteg ember, beteges gondolatai vannak a körülötte levő emberek sem sokkal különbek.

Akinek az az első dolga a hatalomra kerülésekor hogy börtönöket épít és magánhadsereget hoz létre az szószerint beteg.

2016. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés, amit jól meg lehet fordítani: ha nem kapja meg a válogatott azt a pofont, akkor neked megváltozik a véleményed a magyar fociról? Ugye nem? Na akkor neki miért változna egy pofontól?
2016. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 partizana ***** válasza:
Ez a válogatott nem fog pofont kapni senkitől. Ma már válogatott meccseken ez amúgy is ritka. Ez pedig nem egy rossz válogatott, bárki aki picit is ért a futballhoz tudja, az általad pofonnak nevezett valami valószínűleg egy 1-0 vagy 2-0ás német győzelem lesz nem pofon de inkább egy 2-1 a reális. Bár a védelem éppen erősségünk szóval én 1-0ra tippelnék. Bár az ilyenek mint te majd lepontoznak hiszen nektek öröm látni ha kikap a magyar csapat csak, hogy majd mell döngetve azt mondhassátok "Igazam volt haha"
2016. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúg Szalait játszatja ez a bolo.nd addig nem lesz gól! Remélem 29-én nem rakja bele a keretbe,mert kidobom az ablakon a TV-m.


Kapu: Király

Szélsővédők: Fiola-Kádár

Belsők: Lang-Guzmics

Középpálya: Elek-Nagy Á.-Klenheisler

Szélsőcsatárok: Dzsudzsák-Németh

Középcsatárok: Nikolics (Ha nem megy neki, akkor Priskin)

2016. máj. 23. 20:28
 6/8 partizana ***** válasza:
Szalait valóban kár játszatni, pénteken is nulla volt, kint voltam és a cserénél valósággal fölrobbant a stadion a "végre" felkiáltásokon kívül nem lehetett mást hallani, Gyurcsó viszont jól játszott mellette Priskinek lenne a helye, de ha jól tudom sérült.
2016. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Priskin nem sérüt, nemrég betekert egy kiflit a szlovák bajnokságban.
2016. máj. 23. 20:33
 8/8 partizana ***** válasza:
ohh ez jó hír
2016. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!